Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor vittétek haza a korházb...

Amikor vittétek haza a korházból az újszülött babátokat, akkor letakartátok a kis arcukat, hogy ne érje őket a szabad levegő?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, hogy két hétig nem lehet levinni őket azért is kérdezem.

Babahordozóba hozzuk haza.

36+1 km


2010. aug. 30. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem dehogyis.


Csak sapkát adtunk rá a ruhán kivül. Egy vékony takaróval takartuk be és a hordozón volt hátul egy textil kupola ha fújt volna a szél akkor úgy forditottuk volna hogy ne szembe fújjon.


Nem tanácsos de le lehet vinni.

2010. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem takartam le pedig februári baba.két hétig tény h nem nagyon vittem ki de ahogy jött a napsütéses márcuis kint aluszkált a levegőn...
2010. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!

Nekem a kislányom egy naposan intenzív osztályra került. Sajnos csak 8 naposan hozhattuk haza onnan. Ott kérdeztem meg az intenzíven dolgozó csecsemős nővéreket, hogy ez hogyan is van. Azt mondták (utólag teljesen logikusan), hogy a levegőtől semmi baja nem lesz a gyereknek, az eső és a szél nem tesz jót neki, ha ilyen az idő inkább ne vigyük ki a gyereket, különben meg tök mindegy, hogy a kinti vagy a benti levegőt szívja, mind a kettő ugyan abból van. Második gyermekem 5 naposan simán aludt a kocsiban, míg a nagyobbik motorozott, hintázott stb...

2010. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem. a mienk marciusi baba es eleg hideg is volt.
2010. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondták,hogy takarjak egy textil pelust a hordozóra amíg be nem tessszük a kocsiba!Decemberi a lányom!Amúgy alig látszott ki az overállból,de kapott e ahordozó egy textil pelust,sokat kellett kint menni,mert látogatási tilalom volt és még babával sem engedt ki a parkoló felőli ajtón! :(
2010. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

NEM


Decemberben született. Nem takartam le semmivel, miért is kéne? A friss levegő nem ellenség.

És 1 hetes volt, amikor már levegőztettem, szintén semmi letakarás. Makk egészséges azóta is.


A másik fiam márciusi,ugyanúgy nem neveltem "burokban".

2010. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem áprilisi babám van,miután kiengedtek minket a kórházból egy 70 km-re lévő kórházba kellet őt vinni egy vizsgálat miatt....másnap már az udvaron aludt a babakocsiba.

Én valamiért nem láttam értelmét,hogy "burokba"hozom ki a kórházból majd hetekig szellőztetek mielőtt a levegőre viszem.Semmi baja nem lesz a friss levegőtől csak jól fel kell öltöztetni.

2010. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a gyors és tartalmas válaszokat.

A babahordozóra veszek azért egy esővédőt hátha esni fog az eső.

További szép napot nektek!

2010. aug. 30. 14:51
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Én sem takartam le! Pedig február közepén jöttünk haza a kórházból, sőt 35. hétre született. De semmi baja nem lett attól az összesen kb 2 perctől, amit akkor levegőn töltött.
2010. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Az esővédő jó ötlet mert kb. féléves koráig használni fogjátok a hordozót még babakocsi mellett is.
2010. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!