Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki július végére augusztus...

Aki július végére augusztus elejére van kiírva, miben hozzátok haza a babátokat? Mármint milyen ruhákat adtak neki? És mikortól mehetek vele majd sétálni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 23:29
 1/7 Alinaaa ***** válasza:
100%

Én június 30-ra vagyok kiírva. Hát bady és rugdalódzóban és vékony sapkában(autóülés).

És szerintem már másnap kint leszünk.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ez volt az én kérdésem, és szeretem a laza anyukákat:)

Boldog babavárást és könnyű szülést:)

2011. máj. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú ujjú body, plüss naci, zokni, macifüles sapka ;) Hűvös idő esetére lesz nálunk egy kardigán is. Az erkélyre sztem hazahozatal másnapján kiviszem, ha jó idő lesz.

Azt viszont nem tudom, hogy én miben menjek haza a kórházból????

4 éjszakát leszünk bent, mennyire megy le a has? Sok plusz nincs rajtam, 31. héten 3 kiló, kis pocak.

2011. máj. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tavaly augusztus elején szültem. Kánikulában rövidujjas bodyban, ujjatlan rugdalózóban és kis sapkában, vékony takaró alatt hoztuk haza gyalog, mózeskosárban. Közel laktunk kórházhoz meg nincs is autónk.

Hazavihetô ruhát nem "adtak neki", úgy tudom, sehol sincs ilyen. (Vagy félregépelted?)

Szerintem hazavivôsnek több méretet vigyél, klasszikusan a 56/62 méretet szokták javasolni, de sokszor az 56 is nagy, de az sem nagy baj, ha szûken vagytok és nem akarsz rá költeni és pár hétig picit lötyög. Mondjuk body, rugdalózó, kardigán, zokni, sapka és 2 kis takaró.


Sétálni igazából bármikortól lehet (árnyékban, esô- és szélmentes idôben). Inkább attól függ, milyen zajos-szmogos a környék, mennyire bírja a babakocsit és te mennyire bírsz járni. Neked mindenképp hasznos, minél hamarabb, minél többet sétálsz, viszont ô még sok mindentôl megijedhet és nehéz piciként, új anyukaként kikapkodni a kocsiból.

De tömegbe, zárt helyekre (busz, bolt, vendégség) még jó pár hónapig lehetôleg ne vidd majd.

2011. máj. 27. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elôzônek: mivel én több hetet feküdtem bent sajna szülés elôtt, bízvást állíthatom, hogy totál változó, mennyire megy le a nagy has a 4 nap alatt. Valaki tiszta karcsú lett rögtön, valaki meg úgy ment haza, mintha még mindig terhes lenne. Úgyhogy univerzális összeállításnak egy terhesgatyát és egy hosszú felsôt javaslok. Ez elôbbi császár esetén még úgyis jó pár hétig "kedves" ruhadarab lehet... Ja és melltartóbetét :)
2011. máj. 27. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mindkét gyerekemet nyár közepén szültem (júli vége, aug. eleje). A lányom már 3 naposan rendesen megizzadt a body+rugi összeállításban, ő gyakorlatilag 3 naposan már egy szál bodyban volt vagy napozóban. A fiam szerette a meleget, rajta vagy két hétig hosszú ujjú body+ pamut rugi volt.

Mindkettőt itthon szültem, így egynaposan már voltak kinn a kertben sétálni. Még egyik sem volt beteg, nyáron lesznek egy- illetve háromévesek.

2011. máj. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

rövid újjú body

kapucnis pamut felső h. újjú

lábfejes nadrág

ez egyébként egy szett.

kissapka lesz a hazahozós szerkó


szinte azonnal kiviszem majd nem várok 4-6 hetet.

2011. máj. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

en is ugyan ilyen szettet vettem mint az utolso:):):)

2011. máj. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!