Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveget ajánljátok?

Melyik cumisüveget ajánljátok?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy kinek melyik cumisüveg márka vált be? És miért? Vagy volt olyan amit kifejezetten nem szeretett a babád vagy te?

2015. ápr. 20. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a MAM-ot ajánlom.
2015. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk tommee tippee van, meg vagyok vele elégedve. Kislányunk is szereti. Hasfajós cumisüvege sztem nagyon jó.
2015. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

dr brown's cumisüveg, egy csepp levegőt sem szív vele a baba, nekünk a hasfájást teljesen megszüntette.

És az avent nagy csalódás volt.

2015. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mam-ot használunk. Fiunk szereti, nem nyelt vele levegőt, strapabíró, könnyű elmosni, mert szétszedhető és önmagában lehet sterilizálni mikróban. Már több mint másfél éve nyúzzuk őket, és semmi bajuk, elszíneződés sincs rajtuk. Az avent nekünk is nagy csalódás volt.
2015. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A lényeg a cumin lévő luk mérete. Ha az megfelel a babád életkorának (ahogy nő a baba, annál nagyobb a luk), akkor mindegy, milyen az üveg. Nekünk bevált az avent, mert nagyon jó lehetett váltogatni a cumikat (egyértelmű volt a méretezés), a mam csak nagyobb korában volt jó. Viszont volt nekünk üvegből készült cumisüvegünk is a Nuk-tól, én konkrétan azt szerettem a legjobban, mert higiénikusabbnak gondolom, mint a műanyag üvegeket.
2015. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az elso babanal Nuk-ot hasznaltunk, de a masodiknal egyaltalan nem valt be.Nala a Dr Brown`s a nyero.Tenyleg nagyon jo hasfajos babaknak.

Egyebkent en is az uveg cumisuvegeket szeretem, muanyagot csak a nagyobb meretbol vettunk, hogy kesobb ne legyen baj mikor mar onalloan fogja.

2015. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első körben Aventet vettem, de az nem vált be a lányomnál.

Váltottunk MAM-ra, azt használtuk utána végig, nagyon bevált.

2015. ápr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kisfiamnál Avent cumisüveget vettünk, nem vált be, utána váltottunk Mam-ra. Kislányomnál már csak Mam-cumiüveget vettem.
2015. ápr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha akarsz szoptatni az első fél évben csak a medela calmát ajánlom. vannak akiknek nem lesz semmitől cumizavaros a babájuk,de sajnos mások meg azok lesznek hiába úgy reklámozzák ezeket az üvegeket,hogy nem. ennél egy szelep elzárja a tej útját,erős vákuumra engedi csak ki. a sima üvegeknél nincs teelzáró szelep,ráharap,összenyomja kicsit és folyik is. itt a linkje:

[link]

ha úgy alakulna,hogy nem lenne semmi tejed,és a baba hasfájós akkor a tommee tippee anticolic üvegjét ajánlom,van sima is belőle ha nem fáj a hasa.a cumija hasonlít a mellbimbóhoz. még a mam is jó. az avent nem rossz,de a másik kettő szerintem jobb. babybruint,lansinohot,nukot nem szerette, nem evett belőle.

2015. ápr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi az elejétől MAM-osat használunk:)
2015. ápr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!