Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Laevolac szirupot hogyan...

A Laevolac szirupot hogyan kell adagolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 6 hetes a kislányom, teljes mértékben tápszeres a születésétől, mert sajnos olyan gyógyszert kell szednem a gyomromra, ami miatt nem szoptathattam. Nagyon nehezen kakil napjában egyszer, bogyósat és nagyon erőlködik. Hiába váltottunk tápszert (Humana HA-ról Nestlé Beba HA-ra) a kakija nem lett jobb, így a gyerekorvos a Laevolac szirupot javasolta, hogy adjak neki 5 ml-t naponta, csakhogy azt nem mondta, hogy hogyan kell alkalmazni. A betegtájékoztató az írja, hogy 1,5-2,5 dl folyadékban kell feloldani a kortól függő mennyiségeket és éhgyomorra meginni reggel. Na de egy 6 hetes babával hogyan itassak meg minimum 1,5 dl teát vagy vizet? Ez elég vicces lenne, mikor 1 evésnél 70 ml-t eszik, azt is 3 óránként. Jelenleg 1,5 dl Mecsek teába teszem bele neki és egész nap itatom vele apránként. Szerintetek ez így jó? Máshogy nem nagyon tudom elképzelni a dolgot.


Ha valaki használta a szirupot akkor legyen kedves és írja meg, hogy ő hogy adagolta a babájának.


Előre is nagyon köszi a segítséget.


2008. szept. 3. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
SZIA! SZERINTEM NE SZÉGYELLD FELHÍVNI A DOKITOKAT ÉS KÉRDEZD MEG EZT IS BÁTRAN.
2008. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem jól csinálod bár nekünk nem volt ilyen gondunk de ez nem játék. A babád még nagyon kicsi, azért van a doki, hogy bármikor segítsen. Hívd fel nyugodtan, hisz mégiscsak ő az aki nem tájékoztatott kellőképpen. A mi dokink az összes elérhetőségét megadta és közölte, hogy bármi van éjjel-nappal hívhatom bármi van. Ha nem ilyen a dokitok akkor vidd el máshova. 4,5 hós kislány anyukája
2008. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk a Beba HA/AR tápszer miatt kellet a Laevolac,én kimértem az 5 ml-t úgy natur odaadtam neki kaja előtt és utána kapta meg a tápszert.
2008. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!