Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Premium Care newborn...

Pampers Premium Care newborn 1-es méretből (2-5 kg) nektek hány csomag fogyott el mire kicsi lett a méret?

Figyelt kérdés
Mert most valahol azt írták hogy egy csomag elég, mert utána nagyobb méret fog kelleni. Nem tudom mennyit merjek megvenni, nem szeretnék hetente pelenkát venni de azt sme hoyg a nyakamon maradjon sok.
2015. júl. 13. 10:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

az a lényeg, hogy szülni fogsz egy 3 kg körüli babát...mire ő 5 kg lesz, az legalább 2-3 hónap...szóval az első hónapra nyugodtan gondolkozhatsz a 2-5 kg-os méretben...aztán ha 4 kg alatti, majd veszel még egy adagot belőle...egy havi adag 7*30 db pelenka, mert mint írtam, kb 7 db megy el egy nap átlagosan. Az én babám csak 5 db-ot használt...de 4-5 naponta kakált..Egy tápszeres baba egy nap akár 5-ször is kakil...

szóval átlag 7 darabbal számolj.

2015. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor azt hiszem marad a 2-es nagy csomagos, mert a 30 héten már elég kis husi fiúcskám volt az uh-n:)


De akkor miért van kitalálva az 1-es? Méretben ezek szerint kb ugyanakkora, az 1-es és 2-es méretnem szinte csak a köldökkivágása különbözik? Ha igen, akkor nem fogja zavarja a köldökcsonkját, vagy az általában leesik 1 hét alatt?

2015. júl. 13. 11:39
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem Pampers-t, hanem Libero-t használok, de az 1-es méretből csak 1 kis csomaggal vettem (talán 44 db-os volt), de sok megmaradt, ugyanis 4 kg feletti babám született. 2-es méretűt vennék a helyedben többet, bár nálunk abból is maradt, mivel szinte minden látogatónk hozott 1 csomaggal ajándékba.
2015. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!