Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ruhacsomagolásra van ötletetek...

Ruhacsomagolásra van ötletetek, hogy legkisebb helyen elférjen? Hallottam egy vákuumos zsákról, amiből hozzá való pumpával kiszippantva a levegőt nagyon kicsi lesz a csomag mérete. Mi a neve ennek/hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha akkora méretre hajtogatod, amekkora a bőrönd/táska, az sokat számít. A puha cuccokat rakd felülre, úgy könnyebb összenyomni. Tehát nadrágok alulra, utána pulcsik, a tetején a pólók. Minden mást(pl. cipőt) rakj szatyorba, és ne a ruhákat, mert azok így "be tudnak folyni" a bőrönd részeibe. Visszafelé, ha szennyessel jössz, akkor először pakolj be, és utána a résekbe gyömöszöld be a szennyes ruhákat.

Erről a zsákról még nem hallottam.

2012. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az a zsák, de teleshopos, szóval elvből nem érheti meg, és amúgy szerintem tényleg ne adj ki 8000-et ezekért. Mellesleg ez most nem is kapható.

Vagy esetleg ez, de itt is ugyanaz a helyzet:

[link]


Még kereshetsz máshol is:

[link]

2012. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!