Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek elektromos...

Van valakinek elektromos bébihintája? Jó? Megéri megvenni vagy hülyeség? Láttam a legtöbb 9 kilóig terhelhető. A kisfiam 5 és fél kg.

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

én pont ezért nem vettem, mert pár hónapig haználná csak.

7 hósan már ült, lett dudálós hintája. oda lett szereve, ahol a legtöbbet vagyok, hogy tudjam lökni

2015. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem volt, és nagyon jó cucc. Kb 2 hónapos korától kezdtem el bele tenni, 3-4 hósan már egy komplett rántott hús sütést el volt benne :) volt időszak hogy abban is altattam délután mert sehogy nem volt hajlandó aludni. Imádja a hintán. Most egy éves, még mindig bele teszem, de csak amíg a reggeli tejet issza, mert szeret közben nézni engem belőle. De aztán ki mászik, már nincs el benne. De nagyon megéri szerintem, persze használtan.
2015. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja, nekem amúgy elemes van, nem tudom arra gondoltál e.
2015. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen arra:). Kint szoktunk a nyugágyon hintázni azt szereti nagyon. 2 hónapos. Csak az aggaszt h ha kiadom rá a pénz nem sokáig tudja majd használni mert már több mint 5 kiló az meg 9 kilóig jó. Tetszik nagyon bár az ára se utolsó.
2015. júl. 13. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Chicco polly swing-ünk van, és nagyon jó, újszülött korában nem szerette, de 2 hós kora óta imád benne lenni. Én is általában a konyhába viszem, ha főzök, 30-40 percet simán elvan benne, van, hogy el is alszik.


Mielőtt megvettem, kikértem a gyerekorvosunk véleményét is, ő azt mondta, hogy nagoyn jó ötlet, mivel ez a monoton hinta mozgás nagyon jót tesz a motorikus fejlődésének is, fejlesztéshez is sokszor használják.


Nekünk nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

2015. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet sokáig tudjátok használni,fiam 2 hósan 5 kiló volt,de 2 éves volt mire a 9 kilot elérte....
2015. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor vegyél használtan és majd eladod szintén használtan...max 1000 ft-ot bukhatsz rajta.
2015. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!