Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Het honapos babam meg csak...

Het honapos babam meg csak megtamasztva ul. Tietek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én Babám 6 hónapos múlt és ő is csak megtámasztva ül, még fordulni sem fordult meg.
2010. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem szabad megtámasztani,mert az árt a gerincének! Várd meg,amíg magától felül.Minden baba máskor ül vagy áll,soha ne hasonlítsd más babákhoz a tiedet!És mindegyik megtanul ülni és járni is.
2010. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az enyém pár percig megül támasztás nélkül, de nem sűrűn ültetem...jó lenne ha már magától felülne, de attól még fényévekre vagyunk úgy érzem. Nagy baba és még hasról sem fordult vissza:( 7 hónapos a héten
2010. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ülhet de nem nem kell támasztani. Először az öledben stb.Az én babám 7 hós már 1.5 hónapja szépen ül.De egymaga még nem ül fel.Az hülyeség hogy várd meg míg magától felül.Az én babám 1órát is elül és nem dől el de nem ül fel egyedül.
2010. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az enyém 7 és fél hónapos, egy hete ült fel, előtte is tudott stabilan ülni, de nem tudott felülni. A védőnő nekünk azt mondta, semmiképpen ne ültessük, amíg nem magától ül fel.

ҝ

2010. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen azt mondják a dokik védőnők de ha rajtuk múlik semmit nem lehet.De kérdem én melyik az a 6-7 hós baba aki feküdni akar egész nap?? Olyan nincs is!
2010. márc. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fejeztem ki magam,tehat azon hogy megtamasztva,azt ertettem hogy en megtamasztom a kezemmel a hatat es ugy ul.
2010. márc. 4. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Én utánanéztem az interneten, és minden doki is ezt mondja, lehet ültetni, de csak rövid ideig, és ha görbül a háta nem szabad. Az ortopéd doki azt is elmondta, hogy ennek az az oka, hogy a gerinc görbülete a mászás során alakul legoptimálisabban. Ha erőlteted a babánál az ülést, akkor terheli a gerincét, mert nem véletlenül mondják, hogy azt szabad csinálni a gyereknek, amit magától csinál. Persze, hogy elüldögél, hiszen úgy kinyílik a világ, de nem feltétlenül tesz neki jót. Nekem mindegy ki mit csinál a gyerekével, de én szívesebben hallgatok a hozzáértőkre, és bármennyire szerettem volna már ülni látni, kivártam, amíg magától ül fel. És sosem volt gond azzal, hogy addig fekve játszik.

ҝ

2010. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
aki azt mondja hogy egy 7 hónapos babának állandóan feküdnie kell, szívesen odaadom az enyémet 1-2 napra, amikor délutánonként már olyan hisztit levág, ha nem ülhet!!!
2010. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam, hogy egész nap feküdjön, nem baj ha néha üldögél, de ha nem egyedül ül, akkor nem biztos, hogy jót tesz neki, ha órákig ül. De mint írtam, én nem szólok bele senki dolgába, csak leírtam a véleményemet, és a saját tapasztalataimat. Minden babát az anyukája ismeri legjobban, nálam, a tök ismeretlennél, biztosan jobban meg tudjátok állapítani, mi a jó a babának - ezért írtam, hogy mindenki azt csinál a kicsijével, amit jónak lát. Nem volt cél, hogy megbántsak bárkit.

De szívesen játszom a babáddal, biztosan nagyon tündéri lehet, jól ellennének a fiammal:D

Jó babázást mindenkinek!

ҝ

2010. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!