Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt megérzésetek amikor még...

Volt megérzésetek amikor még nem tudtátok a baba nemét, hogy lány vagy fiú lesz? Vagy esetleg a párotoknak?

Figyelt kérdés

furi,de én annyira érzem,hogy lány lesz.

nem azért mert lányt szeretnék,hanem az első pillanat óta olyan érzésem van,hogy kis hercegnő lesz.


12hkm.


2015. júl. 15. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Éreztem hogy lány lesz és az is lett.
2015. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Én valahogy régóta azt gondoltam, hogy fiús anyuka leszek. Mivel a 11. héten már fiúra tippelte az orvos, majd később folyamatosan megerősítette (és az is lett :)), nem is agyaltam lányon.
2015. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is tudtam, hogy fiam lesz. Már fiatal korom óta. Örültem, amikor az orvos megerősített benne. Fiú nevem megvolt, lányon nem kellett gondolkoznom...
2015. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én mindaddig hittem, hogy kisfiú lesz, míg a doki közölte, hogy ez bizony kislány.

Ennyit a megérzésemről.

2015. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kittikehh00 ***** válasza:
Nekem semmilyen megérzésem nem volt. Az első gyerekmnél már korán megmondták hogy fiam lesz. A második babánál meg nagyon lányt akartam, és így is lett.
2015. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Teljesen biztos voltam benne, hogy fiú lesz. 25 hetes koráig nem mutatta meg magát, aztán 4D-n megmutatta a sunciját :D Sokkolt a dolog, mert hát nekem tuti, hogy fiam lesz, én éreztem :D Kellett vagy két nap, mire felfogtam, hogy kislányom lesz.
2015. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó nektek,hogy így tudtátok előre. Én biztos voltam a lányban mindkétszer,mindkettő fiú :) Nem mintha bármin változtatna,tartottam tőle nagyon,hogy nem tudom,hogy kell fiú gyerekkel bánni,mit kell velük játszani,de így a tökéletes. Valaki egyszer azt mondta, a természet tudja,hogy milyen környezetbe milyen nemű baba való,akár fiú,akár lány,úgy lesz a tökéletes.
2015. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért majd írd meg, hogy kislány vagy kisfiú!
2015. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi tudtuk, hogy lány. Mindketten éreztük, biztosak voltunk benne. BabszemJankának hivtuk, meg ilyen bolondságok. 8 honapos a fiunk :D
2015. júl. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amint megtudtam, hogy terhes vagyok megmondtam, hogy kislány, más nem lehet. Rajtam kívül az egész család meg volt győződve róla, hogy kisfiú lesz, de nekem lett igazam, lassan 1,5 éves lesz a hercegnőm.
2015. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!