Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszéket szeretnék venni...

Pihenőszéket szeretnék venni 3 hónapos kisbabámnak. Rengeteget megnéztem, kettő nyerte el a tetszésemet. Szerinted melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Az egyik a Chipolino, kék elefántos rezgő pihenőszék (www.babaszafari.hu/shop_art. Php? Shop_id=9148&cat=175658) a másik Fisher Price esőerdős pihenőszék (www.sztarjatek. Unas.hu/shop_artdet. Php? Shop_id=8865&cikk=unas_461921). A Chipolinonak van ringató funkciója is. Az esőerdős csak rezgős, viszont sokkal több játéklehetőség és zene van rajta. Melyiket lenne érdemesebb választanom? Főleg azok válaszát várom, akik használták ezeket a termékeket.
2010. márc. 5. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A fisher price-t nem ismerem, de a chipolino jó. Amikor nyűgi volt a kicsi, nagyon jól jött a ringató funkció:)
2010. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én FP-ot vettem neki.Játékok lógnak rajt,rezeg is,szereti a babám is.De ha újra választanék olyat vennék ami hintáztat is magától,mert a rezgés helyett jobb lenne.
2010. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat, akkor inkább a Chipolino felé hajlok most már. :)
2010. márc. 5. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!