Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érzékeny mellbimbó. Adnátok...

Érzékeny mellbimbó. Adnátok használható tanácsot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, már három hete kínlódok a fájdalommal, vettem bimbóvédőt, amit egy hete használok. Azóta javult valamit a helyzet, de el vagyok keseredve, hogy sose múlik el a seb és a fájdalom. Volt valaki hasonló helyzetben? Kérlek írjatok!
2010. márc. 5. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendesen teszed cicire a babát? Nekem akkor volt ilyen gondom, aztán amikor végre rájöttem hogyan is kell, pár nap alatt elmúlt. Lehet venni kenőcsöt, pl garmastan, ami nagyon jó, és én kaptam anyósoméktól egy bioptron lámpát, azzal is kezeltem minden szopi után.
2010. márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csúnyán, mélyen berepedt mindkét mellbimbóm. Nem kentem semmi mással, csak a szopi végén néhány csepp anyatejet kentem szét rajtuk. aztán hagytam, hogy rászáradjon. Nem használtam otthon semmit, ami nedvesen tartotta volna (tejfelfogó kagyló vagy betét). Ha nagyon fájt, akkor hajszárító langyos levegőjével szárítottam. Én is használtam bimbóvédőt, de így csak 1 hétig volt rá szükségem, mert rendbe jött.
2010. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem sokáig fájt az elején, garmastant használtam, minden szoptatás után lemostam hideg vízzel, és bekentem. Kell egy kis idő, amíg megedződik a melled.
2010. márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Akkor csak idő kérdése...
2010. márc. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!