Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves kislányomnak húsvéti...

2 éves kislányomnak húsvéti és szülinapi ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Elsősorban készségfejelsztő játékokat szeretek neki venni, de van már bedobós bödön, karikás piramis, rengeteg könyv, babakocsi, kismotor, zenélő szintetizátor stb... Bili is van bár még nem igen használjuk. Viszont Wc szűkítőre is gondoltam, (igaz azt nem ajándéknak szánnám természetesen),de abban meg tanácstalan vagyok. Cipőt is fog kapni, de azt még nem tudja értékelni. Sok pénzünk nincs sajnos, viszont a húsvét és a szülinapja nagyon közel van egymáshoz. Ezért a két ünnepre max. 20.000 Ft-ot tudnánk szánni.
2010. márc. 5. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam is most lesz két éves.Mi szülinapjára Verdás kirakót vettünk(jó nagy darabok,imád kirakózni,ja,és verda mániás),meg egy párkeresős verdás kártyát.Ez nem volt 2000 ft sem.Kapja még a tortát,ami szintén cimbis lesz.Húsvétra játéktárolót veszünk(verdásat)és ennyi.Keresztszülőktől kap még szandikat,ugrálóvárat.A bilit mi sem használjuk még,szűkítőnk van,de gondolkodtam azon,hogy veszek olyan fellépős,kapaszkodós szűkítőt is,hátha akkor hajlandó lesz ráülni a wc-re.
2010. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

bendzsó imádja:)

mágneses kirakós meseköny - alexandrában kapható

[link] ez esetleg?

[link] vagy ez?

[link]

[link]

a xylophone is nagy sláger mostanában:)

2010. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Zitám jókat linkeltél majd még jobban megsasolom :) Puszia Bendzsónak :)
2010. márc. 5. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!