Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok mennyi...

8 hónapos babátok mennyi fözeléket eszik meg egyszerre? Hány ml?

Figyelt kérdés
És annyit adtok neki,amennyit megeszik? Vagy 1 üveg bébiételnyit és kész? Aki szoptat elöttev utána még megszoptatja?
2010. márc. 5. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sose mérem, annyit eszik, amennyit kér. Általában 1 üveggel megeszik, bár boltit ritkán adok, inkább magam készítem. Tápszeres, már csak reggel meg este kap tápszert.
2010. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos egyszerre kb 200-220 grammot eszik.Még soha nem mértem csak nagy ritkán üvegeset eszik és az 190 gramm.
2010. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha kap üveges bébiételt, abból ha a kisebb kiszerelésű (190g), akkor másfél üveg kb. az adagja, ha én főzök is csak körülbelül mérem, de olyan 250-260 g körül minimum megeszik egy egy alkalommal. :)
2010. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!