Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az idei nyaralásra már a 3...

Az idei nyaralásra már a 3 hónapos babánkat is visszük. Szállodába megyünk, mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés
Az étterembe beengedik a babakocsit vagy nem illik bevinni? Félpanziónk lesz. Szívesen fogadnék pár általános jótanácsot.
2015. júl. 19. 04:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy beengedik. Arra figyelj, hogy a gyerek sírás bizony kiborító az idegenek számára. Ok is pihenni mennének, meg szórakozni, nem babasirast hallgatni.
2015. júl. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha szoptatsz akkor arra hogy mit eszel? nekem anno sikerült valami romlottat ennem, kórház lett a vége.

ha nem szeretnéd hogy köztetek aludjon akkor vigyetek neki utazós ágyat. jó pihenést

2015. júl. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most voltunk 3 hós babával nyaralni.

Előre érdeklődj, hogy babakádat, utazóágyat adnak-e, nekünk adtak, így azt nem kellett vinni. Mi vittük a saját fejvédőjét, és a kis plüssjátékát, így a kiságya ugyanúgy nézett ki, mint otthon. - Nem volt gond az alvással.


A félpanzió tök jó, én mindig megetettem mielőtt lementünk reggelizni/vacsorázni, így általában átaludta az étkezéseinket a babakocsiban. (Arra figyeltünk, hogy ne pont klíma alá üljünk a pici miatt.)



Mindenhova babakocsival mentünk, senkit nem zavart, nem néztek ránk ferde szemmel. Modnjuk szinte majdnem minden család kisgyerekkel volt, így nem lógtunk ki :)


Esetleg vigyetek szemeteszsákot a pelusoknak, bár én kértem a szobaasszonyoktól.


Nálunk nem volt egyáltalán sírás, az éjszakákat már 6 hetes kora óta átalussza, napközben babakocsiba volt mellettünk a medence partján árnyékban.


A napirendjét próbáljátok ott is tartani (fürdés, esti alvás), hogy ne legyen utána probléma ha hazaértek.


Jó nyaralást! :)

2015. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!