Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik ikerbabakocsit érdemes...

Melyik ikerbabakocsit érdemes megvenni? Mire kell odafigyelni kocsivásárláskor?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Először azt érdemes eldönteni, hogy egymás mellett vagy egymással szemben legyen a két ülés. Kinek ez jön be, kinek az. Az egymás melletti nem fér be olyan helyekre, mik nem akadálymentesítettek, az egymással szembenit nehéz kormányozni, irányítani.

Meg kell nézni, melyik fér be az ajtón, és abba a helyiségbe, ahol majd tároljátok.

Legyen bolygókerekes és jól fékezhető, ezek talán a legfontosabbak. Ja, és hogy végig (3 éves korig) használható, szóval átalakítható legyen.

Mi innen vettünk Mikado márkájút: olcsobabakocsi.com

2012. júl. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elöttem válaszoló is írta. De nem mindegy mekkora babáknak kell. Meg hogy hol laktok, hol tudod tárolni stb... Na meg a pénztárcádtól is függ.

Nekünk egy chicco egymás melletti sporkocsink van, imádom, bár télen kell bele külön bundazsák,mert nem egy téli darab. Ha lecserélném, amit nem fogok, mert már másfél évesek az ikreim, és 100ezret nem adok egy újabb babakocsiért, akkor egy x-lander xtwin-t vennék, ez csak 75cm széles.

Ha leírod a paramétereket, talán tudunk 1-2 konkrét tippet adni!

2012. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számít, milyen helyen laksz. Fel kell-e vinni emeletre, stb. Nekünk egymás melletti volt, adbor ring duo márkájú, nagyon stabil, nagyon szerettük, elfértem vele ahol akartam... Mi is úgy terveztük, hogy végig azt használjuk, de lecseréltük sportkocsira, mikor nagyobbak lettek, mert azért azzal sokkal könnyebb közlekedni.

Ami nekem még fontos volt:

- nagy kerék az úthibák miatt

-beférjen az autónkba

Menj be egy bababoltba, próbáld ki a különböző típusokat, én pl. először egymás mögöttit akartam, de ahogy odaálltam elé, valahogy olyan messze volt a hátsó ülés... :)

2012. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: a www.ikresek.hu oldalon a fórumon van egy topik, "milyen babakocsit vegyek?" címmel, ott is olvashatsz tapasztalatokat.
2012. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még nem születettek meg a babák, szóval olyat szeretnék, ami újszülött kortól használható. Jó lenne, ha lenne mózeskosara, mert decemberi babák lesznek. Kertesházban lakunk, így nem kell emeletre cipelnem. Jó lenne, ha átalakítható lenne, mert a nagyobbik gyerekemnél 3 babakocsit kellett vegyünk, hogy kihúzzuk 2 éves koráig... Néztem a Peg Perego ikerbabakocsiját, de újonnan horror áron van, használtan meg nem nagyon láttam olyat, amihez mózes is van. Van valakinek tapasztalata ezzel a kocsival?
2012. júl. 9. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az adbor ring duonak van mózeskosara, beépített esővédő, szúnyogháló, lábzsák, és átalakítható sportkocsivá. A tolókar átfordítható, így mindkét irányból tolható.

Melyik fajta peg perego-ra gondolsz? Nekünk most aria twin van, imádjuk, de az csak kb. 6 hótól használható.

2012. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Hoco Monterio Twindemhez is van mózes, ez egy nagyon jó kis kocsi. Szintén végig használható, mert mózesek nélkü sportülésekkel is nagyon szuper. Jó kis strapabíró kocsi.

Egymás mögöttiekből esetleg Jané vagy Cam? Ezek is mózesesek,ill. átalakíthatók Travel-systemes-re.

2012. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Peg Perego Duette SW-t néztük. Az Adbor is jónak tűnik, csak az a baj, hogy úgy látom, nem bolygós a kereke, és így elég nehéz lehet vele közlekedni. Mindenképp olyan szeretnék, ami könnyen irányítható, viszont a tetőbe rejtett szúnyogháló és esővédő nagyon szimpi benne.
2012. júl. 9. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:

A duette sw-t sokan dicsérik, én nem próbáltam.

Engem nem zavart, hogy nem bolygókerekes, a mostani az, mégis fixen használom. De mindenkinek máshogy jó, ezért lenne jó kipróbálni ha van rá lehetőség.

2012. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is most nézelődök tapasztalatom még nincsen de nekem ezek tetszenek [link]

[link]

[link]

2012. júl. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!