Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos babával elmennétek...

2,5 hónapos babával elmennétek strandra?

Figyelt kérdés

Agyon nagy fás, árnyèkos strand.

Persze vízbe nem vinnènk. Mama is jönne velünk.

A strand kb 15km, ha bármi van azonnal tudunk haza indulni.

Elmennètek?

Aki volt pici babával mire figyeljünk?


2015. júl. 19. 15:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mi is jövő héten megyünk 3 hónaposommal bár mi élmény fürdőbe ahol fedett részen leszünk és én se viszem be a vízbe. Van egy 6 éves fiam is és nem lenne szívem megtenni vele hogy azért mert itt a tesó nem megyünk sehova nyáron. Szerintem menjetek nyugodtan csak arra figyelj hogy még ha árnyékba lesztek is akkor is kend be babáknak való naptejjel mert ők még árnyékba is leéghetnek. Jó szórakozást!
2015. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék. Le sem írom, hogy hány helyre mentünk már a 4-5 hetes babánkkal tavaly nyár vége felé, hátha megbotránkoztatok valakit.

Ne a legnagyobb melegben menjetek ki vele, hanem késő délután, szoptasd meg akár többször a folyadékpótlás miatt és árnyékban tartsátok (pl. szúnyoghálóval a babakocsin).

2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, engem lepontoztak, mert azt írtam, hogy mennék, de senki nem tudott indokot, hogy miért ne menjenek. A bogár nyilván nem indok, az szúnyoghálóval, pelenkával megoldható.
2015. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi tavaly egyszer mentünk strandra hat hetes babával a velencei-tóra, tőlünk 30 km (a nagytesó miatt, ő 2,5 volt akkor) Egy délelőttöt voltunk, a baba főleg a strandsátorban illetve a babakocsiban volt végig, a sátorban szopizott, illetve kb 2,5 órát aludt a babakocsiban+az autóban is. Vízbe persze nem vittük. Velünk nem jött nagymama, csak én, a férjem meg a két gyerek, így felváltva vigyáztunk a babára, míg másikunk a naggyal foglalkozott.

Ha nektek még nagymama is lesz, akkor tudtok a férjeddel kettesben fürödni, én azt mondom menjetek, de persze azért ne minden nap, csak alkalmanként...

Most már 13 hós a pici, és persze már vittük strandra :-)

2015. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi időre. Én nem vinnem el egész napra.. Bár a lányom 6 hónapos ,de a déli naptól a strandon is ovnam... még az árnyékban is simán leeghetnek,annyira érzékeny a bőrük.. szóval nem vinnem
2015. júl. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!