Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvihetjük a 2 és fél hónapos...

Elvihetjük a 2 és fél hónapos babánkat strandra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeret pancsolni, de természetesen csak a lábát lógatnánk bele a vízbe és árnyékban lennénk.
2013. júl. 22. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

igen

pl: nekem a Dagály strandon volt a babaúszás

kb 2 hónapos kortól jártunk rendszeresen oda

2013. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Míg az első oltási sorozat véget nem ér, vagyis 4 hónapos koráig nem ajánlatos.

Én is utánna érdeklődtem mikor pici volt. A gyerekorvos, a védőnő és a helyi gyermek úszásoktató is ezen a véleményen volt.

Inkább otthon pancsoltunk egy kis lavorban. Neki bőven elég.

2013. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Az oltások megléte nem befolyásol semmit, a nagyobb tudású orvosok egyáltalán nem kötik hozzá a strandolást. Menjetek nyugodtan, jó pancsizást!
2013. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Menjetek nyugodtan.

Nekünk is olyan helyen volt a babaúszás,ahol más időben bárki úszhat,és nem tisztitják közben.

starndra is járunk,2 hónaposan volt először,nyakig betehető nyugidtan,csak vizet ne nyeljen és ne a legmelegebb időben vidd be a vizbe,és kend bőven vizálló babanaptejjel.

2013. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

nem tudom.nekem minden válaszadó leugatta a fejem mikor írtam hogy 8 hónapos babánkkal mennénk fürdőbe.

de azért 2,5 hónapos babapancsizásra meg áment adnak.

szuper.

2013. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az én hibám, hogy ilyen válaszokat adnak...
2013. júl. 22. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Erre úgysem fogsz egységes választ kapni. Én biztos, hogy nem vinném (nem is vittem ilyen korban), de látod sokan nem féltik ennyire a gyereküket. Ők úgy vannak vele, hogyha elkap valami fertőzést, vagy összszed valami gombát az se baj, de legalább jól szórakotak. Végülis lehet utána orvoshoz vinni.
2013. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én sem vinném.

Ha nincs egy nagyobb tesó, aki miatt menni kell néha strandra, akkor minek? Neki nincs szüksége rá, én meg kibírnék egy szezont strandolás nélkül.

2013. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1# vok


mind a 3 gyerekemmel voltam babaúszáson mind a 3-mal 2 hónaposan kezdtük

soha egyik sem kapott el semmit sem a strandon pedig már 11 éve strandolunk rendszeresen


sőt h borzoljam a paraanyuk idegeit kb fél évesen Balatonoztunk mindegyikkel :-)


ha csak a lábát lógatja be az nem ugyan az mint ha teljesen megmártaná benne

2013. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hihetetlen..itt mindenki babaúszásról beszél.

a kérdező strandolni akarja vinni a babát,nem

BABAÚSZÁSRA!!!!

2013. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!