Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A drága pelenkák mit tudnak,...

A drága pelenkák mit tudnak, amit a DM-es, Aldis, Rossmannos nem?

Figyelt kérdés

Én ezt a hármat ismerem, nem vettem még drágát.

Aki több fajtát próbált, megosztaná velem, miért érdemes a drágát venni és melyiket?



2015. júl. 20. 14:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Ez utóbbiakat nem ismerem, viszont Lidlist már kaptam ajándékba, és már a tapintásán is érződik hogy fele olyan vastag sincs, mint a Pampers vagy a Libero. Ennek alapján feltételezem, hogy ami drágább, jobb nedvszívó, bár biztos hogy vannak kivételek itt is ott is. Nekem egyébként az olcsóbbikból se folyt ki soha semmi, de hozzáteszem az én babám elég ritkán kakilt és akkor is egyből észrevettem mindig. Ha éjjel kakilt volna, lehet hogy az olcsóbbikból kifolyt volna. Egy biztos, a Pampersből kaki még szinte soha nem folyt ki nekünk. Pisi is csak újabban akkor, ha olyan sokat kakil, hogy nem fér már bele a pisi, én meg nem veszem észre csak egy-két óra múlva.
2015. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondom, hogy mindenki vegyen drága pelenkát, de nekünk a Libero vált be, a kezdetektől azt veszek. Mikor megszületett a gyerkőc, sokan sokféle pelenkát hoztak ajándékba (különböző márkák, többféle árkategória), de a Pampers kivételével az összeset elajándékoztuk az alábbiak miatt:

- kifolyt belőle a kaki,

- reggelre átázott a pisitől,

- nem volt gumis hátul derékrészen.

Nem mondom, hogy a Libero-val sosem történt "baleset", de ritkán és főleg míg anyatejes volt.

2015. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ezeket is, de nem váltak be nagyon, a nedvszívása nem volt olyan jó, mint a Pampersnek és a Liberonak. Fogdostam a felületét levételkor, és bizony nedves volt mind. A Pampers és a Libero sokkal szárazabb, kuponokkal nem is drágább igazán.
2015. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert a dm es nem egy olcso kategoria... ha 25%os jokerrel veszem es 10%os vegosszegivel, na ugy igen..., de teljes aron egyaltalan nem olcso. En szeretem a pamperst is, de mivel mindkdtto teljesen megfelel a babylove ot veszem, mert joval olcsobb kuponokkal.
2015. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Aldis szerintem vastag de szerettük éjszakára, dm-es jó de ennél jobb a Libero. Én próbáltam a tescosat, az sem volt rossz, dm-eset, aldisat, rossmannosat (erre már nem emlékszem hogy milyen volt). A Pampers SleepandPlay katasztrófa, 2 óra után átázott, a másik Pampers szintén nem bírt sokat nálunk. Végül tényleg a Libero tűnt a legjobbnak mert extra sok pisit felvesz és így nem ázik át a fiam reggelre és napközben sem kellett 2-3 óránként cserélgetnem a pelust.

4-es mérettel kezdtük ezt, most 8-asat hord éjszakára 2.5 évesen.

2015. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A rossmannosat egyáltalán nem ismerem, a DM-s szerintem nagyon műanyag, én azért nem szeretem. Liberóból eddig csak a nadrágpelenkát próbáltam (úgy kaptuk), az nagyon jónak tűnt, de az olyan drága, hogy biztos, hogy nem veszek.

Én elsősorban Pamperst használok (kék), puha, jó illatú, kényelmes, jó nedvszívó, de csak akkor veszem, ha van kedvezményünk, egyébként az aldis szerintem majdnem ugyanolyan jó, csak nem annyira puha.

2015. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Kicsit off, milyen db áron vannak azok az olcsó pelenkák?

2015. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

mi liberot és pamperset használunk.nekünk ezek váltak be. használtunk olcsó pelust is, de nálunk is az volt hogy nem volt gumis a derékrész és kifolyt a pisi, vagy át ázott, és volt aminagyon vastag volt.

az olcsóbb kategoriások közül nekünk a tescos zöld vált be.

2015. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a zöld Pampers vált be.

Még a Liberóból is kifolyt állandóan a kaki.

Ezt viszont imádom. Tényleg nagyon sokat bír, megéri az árát, mert nem fogy olyan sok belőle, és kényelmes a gyereknek, jobb a tapintása is. Puhább.

És nem is veszem annyira drágán. Max 60 Ft-os darab áron az 5-ös méretet. A kisebbek olcsóbbak voltak.

2015. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem családi napközis csoportom van, van 7 gyerek, hatféle pelenka. A tapasztalatom az, hogy pont annyi baleset történik egyik, mint a másik márkával, szerintem nincs különbség. Persze babája válogatja, van, akinek a Pampers a tökéletes, van, akire a gumitlan verziók illenek. Sajátomnál LIDLös verziót használtunk, teljesen jó volt.
2015. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!