Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta pelenkát használj...

Milyen fajta pelenkát használjunk ami jó de nem túl drága? (pl. rossmannos, lidl, stb. )

Figyelt kérdés
nem szeretnék ismert márkás pelenkákat venni, mert vannak jók biztosan a többiben is, de első baba és nem tudom hogy melyik lehet a jó. Ha megosztanátok velem a tapasztalatokat azt nagyon megköszönném.
2009. jún. 6. 14:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én tesco saját márkás használok, tök jó, semmi bajom vele, és darabja 40-egnehány Ft, a többinek meg 60-egynehány.

Jól élünk, tehát nem az anyagiak miatt, tényleg jó minőségű, akkor meg minek dobjak ki pénzt másikra.

2009. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mindenkinek más a jó-és minden baba más.Próbálgatni kell,aztán meglesz az igazi.
2009. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a környéken Müller, akkor ott a beautybaby, 1800 ft.
2009. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a lila tescósat használom!Tényleg jó minőségű,és olcsó!És még a DM-est szoktam venni,nekünk az is bevállt!
2009. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a Mülleres pelenka nagyon tuti! :) Szinte Libero minőség (bár csak a tépőzárja rugalmas.)

Nekünk a DM-es (Babylove) pelenka is bevált, de arra már hallottam panaszokat is.

2009. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig pelenkadiszkontban vásárolom a pelust, még nem volt vele gondom, és csak 30-max.35 Ft darabja.
2009. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lidliset használunk és nagyon jó. Igaz másikat még nem próbáltunk, mert mikor akciós volt vettünk rengeteget és még nem fogyott el.
2009. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lila Tesco-s, és Rossmann Babydream nagyon jó. Mindkettőnek gumis a háta, a tépőzárja. Bírják az éjszakát is este fél 9-től reggel 8-ig.

A Lidl Sevena is jó, csak annak nem gumis a háta.

A Pampers nagyon vacak, azt ne vegyél akciósan se, én alig vártam, h elfogyjon!

Bocs a belekérdezésért, de attól kérdezném, aki a Lidl pelust használja, h próbálta-e a másik ott kaphatót (Toujous?), és ha igen, annak gumis-e a dereka? Köszi!

2009. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom , hogy sokan miért írják a Pampersre, hogy vacak ,én a kisfiamnak 1 éve használom semmi gondom még nem volt vele (főleg mióta rugalmas tépőzár). Szerintem a többihez képest sokkal kényelmesebb, vékonyabb. A Liberó tök vastag és még kemény is, a Tescos is vastag a többi márkát nem ismerem.
2009. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajna nehéz megmondani, mert minden babának más más jó.

Nekünk szinte mindig más vált be, mert ahogy nőtt, más más fajta volt jó.

Eleinte azok voltak jók, amik végig gumisak voltak, mind az oldalánál mind a hátuljánál. Ilyen pl. libero, huggies, rossmannos.

Később azok voltak jók, amik csak oldalt gumisak, hátul nem. Ilyen pl. Aldi-s, DM-es, Schlecker-es.

Valamint a flexico oldaláról is tudsz rendelni. Mi már innen hozatjuk a 100 darabos csomagot. Darabja 37 ft és nagyon jó! Na meg persze nem kell érte elmenni, hanem házhoz hozzák 2 napon belül.

Sokan dícsérik a tescos pelust, de nekünk nem jött be.

A maxi pelust nem tudtam ráadni a 9 kilós gyerekre, holott vékony baba. Mindig le kellett vágni az oldalából, de így sem volt jó, mert nem volt elég ruganyos.

Én a Rossmannosra, Dmesre, Aldisra és a házhoz szállítottra szavazok:)

2009. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!