Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol érdemes tápszert venni?

Hol érdemes tápszert venni?

Figyelt kérdés

És miért kell HA-s tápszer egy egy évesnek? a védőnőm azt mondta azt vegyek..nincs allergiája.

A patikában 3500 ft a 600 grammos. Megtudom venni, van rá pénzem mielőtt bárki nekem esne, csak érdeklődöm, hol lehet a legjobban járni a vásárlással.


2015. júl. 23. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy évesnek minek? Van valami oka? Meg eleve minek tápszer, ha eddig nem ivott?
2015. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sztem nem kell már neki olyan, csecsemőknek és allerga gyanúsaknak kell az én ugy tudom...


Én milumil optimát veszek 900 g kb 2100 Ft. Vagy még a lactogént kapta 800 g 2000 kb az is. Gyógyszertárban veszem.


1x vettünk dm saját márkásat is az 1600 ft 600 g, szokott akciós lenni. ezzel sem volt semmi gondja a kislányunknak.

2015. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fiunk ekcéma miatt kapott egy évesen még ha-s tápszert, pont ekkor kezdtünk áttérni a sima tápszerre majd tejitalra. Gyerekorvos mit tanácsol? Mivel indokolta a védőnő a ha-s tápszert?
2015. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hmmm. Nem hallgatnek ra, hacsak nem indokolt. Egy evesen milupa tejitalt kapott a gyerekem. 1200 gramm 4400 a dm ben es rossmannban is, de mindig 25%os kuponnal es 10%os vegosszegivel vettem. Igy mar batatibb az ara. Mindig betankoltam ha volt kuponom. Meg mostvis van belole. Honapok ota nem vettem. Kislanyom lassan ket eves lesz es meg mindig ezt issza. Imadja is.
2015. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapos koráig adtunk HA-t, utána nem tartottuk indokoltnak. Kipróbáltuk a Milupa 1-est, bevált, mikor lehetett, áttértünk a 2-re, ami 700Ft körül volt patikában. Olyan másfél éves koráig azt kapta, mert a 3-nak nem láttam értelmét 3x annyiért, s minimális összetételkülönbségért.
2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4'es vagyok! A milupa junior ital tenyleg jo minosegu es nekem 2860ra jon kiegy 1200 grammos, ezert is adom, masreszt, mert szereti es mert jobb, mintha bolti tejitalt kapna.
2015. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kapott tapszert eddig is, receptre kedves elso. csak mar nem irjak fel mert hogy egy eves...


de mi mast igyon?? tehentejet?? a tejtal az mi? az nem gyerekeknek van? egy evesnek is van tejital? es az a jobn vagy a tehentej?

2015. júl. 24. 06:53
 8/10 anonim ***** válasza:
Tejital 12+ van, olyat vegyél, ha emellett döntesz. Mi olyan 9 hónapos koráig adtuk neki a HA1, majd HA2 tápszert, utána már nem tartottam indokoltnak, mivel már evett joghurtot. És lassan utána túrót is. Azóta a Milumil3 tápszert kapja. Kuponokkal a DM-ben 2000Ft-ért veszem, gyógyszertárban 2200 körül van.
2015. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és mi a különbség a tejital és a tápszer között? gondolom, a sima tejnél bármelyik jobb a vitamin tartalom miatt...
2015. júl. 24. 10:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Pl milupa tejital 12+ es 24+ amirol beszeltem. Olyan, mint a tapszer csak laktatobb. Porbol van es ugyanugy kell kesziteni mint a tapszert. Tejitalnak vagy junior italnak mondjak. Igen sokkal jobb mint a bolti tejek. Azoknak bem sok kozuk van a tejhez.
2015. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!