Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előreláthatólag még ebben az...

Előreláthatólag még ebben az évben Tökölre fogunk költözni. Melyik gyerekorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Senkit nem ismerek, (akkora már) 2 törpével kellene majd dokihoz bejelentkeznem.

Köszi előre :)


2015. júl. 24. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Majer eva, rola csak jokat hallottam, de csak akkor vedu at, ha a korzetebe tartoztok. Tudom, mert en is probalkoztam.
2015. júl. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A körzetekről találok vhol infot? Csak h tudjam, hova fogok tartozni
2015. júl. 25. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Hm. ebben sajnos nem tudok segíteni, de én nagyon hamar kideríteném a helyedben. Mi Szigethalomra költöztünk, itt két gyerekorvos van, de mindkettő kritikán aluli. Elmentem egyhez, jobb, ha nem minősítem, a másikkal ügyeletben találkoztam. Szinte felháborodott, hogy minek vittem oda a gyereket...

Én sírtam már kb,mert az összes környékbeli gyerekorvos elutasított (Tököl, Halásztelek és Szigetszentmiklós), mire találtam egy aranyos doktor nénit, aki átvett minket. Isten áldja ezért. Így most Szigetszentmiklóshoz tartozunk. És nekem nem mindegy, mert jön a harmadik baba is. Ezekhez itt semmiképp nem szerettem volna hordani.

2015. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szóval nem tudom mikor költöztök, de én most felhívnám az egy egyik gyerekorvost, megmondanám az utcát és megmondják kihez tartozol. Ha nem szimpatikus, akkor legyen időd keresgetni...
2015. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!