Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tápszert iszik lefekvés...

Mennyi tápszert iszik lefekvés előtt a babátok?

Figyelt kérdés
Egy éves a lányom, vadul kiissza mind a 240 milit, és még utána ezerrel szívja az üres flakont...kevés neki? vagy ez olyan hogy én is bármikor tudnék enni, annak ellenére hogy nincs már rá szükségem? :)
2015. júl. 24. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

vacsorázik elotte?

az én fiam is egy éves, megvacsizunk utána tej, amibol kb, 150 ml-t bir meginni.

2015. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bithorlo ***** válasza:
Szia! Nálunk vacsi 6-kor, majd 8-kor 180-200 ml tápszer, de néha 240-et is megeszik.
2015. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat óra körül szokott valami könnyebb ételt kapni, aztán én 260-270-et adok neki. Nagyon változó, van amikor kiissza, van amikor felét meghagyja.


Ha amúgy normális a súlya, akkor adj neki többet. B verzió, hogy leginkább szomjas és azért iszik annyit. Vizet kap eleget napközben, lefekvés előtt?

2015. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém vacsorára a többszörösét képes volt befalni a napközbeni adagnak. Volt, hogy a 320 ml-es üveg után még ordított, és beszipolyozott mellé 120-at. Aztán meg hason aludt, pedig akkora lett a gyomra, mint egy hordó. :D A mai napig rengeteget vacsorázik, most 20 hónapos, de csak főzeléket hajlandó enni este tejjel, ami grammra összesen olyan 45 deka... :O
2015. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

18.00-kor eszik zöldségpürét hússal, sinlaccal dúsítva, úgy 160 milit, és mellé kb. egy negyed zsömlét. Utána 20.15-kor kapja a tápszert, amit egyébként tejjel keverek a bevezetés végett, de 4:1 arányban a tápszer a domináns..tehát nagyrésze tápszer.

Mostanában elég keveset iszik napközben, pont ebben a kánikulában max 200-300 milit tudok beléerőltetni, és valóban, azóta van az hogy ennyit szlopálna lefekvés előtt, talán van összefüggés...


hízás? ha 150-200 grammot hízik havonta annak már örülök. Ezért is kapja a Sinlacot. 8500 gramm amúgy.

2015. júl. 24. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
210-et iszik, 10 hónapos.
2015. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16 hónapos 240 mlt iszik 10 hónapos kora óta.Ha vacsizik 2 órával előtte megmarad olyan 60-90 ml.

Én többet nem adok neki mert a pelenka nem bírna többet reggelig.

2015. júl. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!