Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tápláljam hozzá, semmi...

Mivel tápláljam hozzá, semmi nem ízlik neki?

Figyelt kérdés

Közel 7 hónapos (csak anyatejes) babám nem igazán fogad el semmit. Negyed kanálka talán lecsusszan, aztán "kifújja" a száján. 8Közben röhög, nagyon élvezi :o)


Amit próbáltam eddig: alma, sütőtök, krumpli, banán.

Nem vagyok még elkeseredve, csak 3 hete próbálkozunk, közben napokat ki is hagytam. Csak furcsa, mert nagy lányom szinte "zabált" mindent.


Nem akarom erőltetni, csak már itt lenne az ideje... Mit próbáljak még, ami talán "bejön" kezdésnek?


2010. márc. 6. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
répa,barack,körte
2010. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
répát magában?
2010. márc. 6. 17:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj,hogy nem izlik neki,hanem nem kér.Az én babám is 6hónapos koráig anyatejes volt,akkor kezdtem a hozzátáplálást.Az ég világon amit lehetett,mindent adtam neki és nem evett.Igazán egész adagot 10-11hónapos korában evett meg.Addig minden nap ugyanabban az időben megprobáltam.Sőt az a tapasztalatom a sűrűn váltogatom az ételt az sem jó.Egy félét több napig,neki nem unalmas,de megszokja.
2010. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is így csináltam, 3-4 napig próbáltam ugyanazt, minden nap egyre kevésbé kellett neki... :o(
2010. márc. 6. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
a répát én almával és nagyon kicsi (édes)naranccsal szoktam összeturmixolni.kísérletezz,lehet hogy az alma mondjuk barackkal bejön neki,vagy ilyesmi:)első voltam.
2010. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!