Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A te babádnak mi a mániája?

A te babádnak mi a mániája?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hónapos. Már jó ideje arra szokott rá, hogy az arcára, vagy az arcához húzza a rongyiját vagy a textil pelust. Természetesen résen vagyok hogy ne legyen belőle baj, de amíg a két tesójának semmi ilyen szokása nem volt, nála ez feltűnő. Úgy alszik el, hogy vagy maga alá gyűri, vagy az arcához húzza a "rongyot". A ti gyerekeiteknek mi a szokása? Mivel altatja magát?
2015. júl. 27. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy plüss macija, azt markolássza, rágja, de így elalszik bárhol.
2015. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Én kisfiam anyucival altatja magát... :)
2015. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom hajazni szeret. Neki is nagy haja van nekem is.

Ilyenkor a fejemet az övéhez kell dugni és a kettőnk haját csavargatja egyszerre,3-5 perc alatt elalszik.

1 éves

2015. júl. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én babám mániája,hogy reggeltől estig morog:-) plusz elalvásnál morzsolgatja a pelust.
2015. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első lányom (5 éves) a szemöldökét dörzsöli ici-pici babakora óta, ha álmos, vagy ha izgul vagy ha aggódik.

Második lányom (3 hónapos) pedig csak úgy tud elaludni, ha az orra hozzáér valamihez, emiatt legtöbbször belefordítja a fejét a matracba (én meg szívbajt kapok)...

2015. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Piszézés/eszkimó puszi. Saját magától találta ki, mi sosem mutattuk neki előtte és most 2,5 évesen is imádja.
2015. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az én fiamnak nincs különösebb mániája, de már nagyon pici kora óta ő is textil pelussal alszik. én is sokszor mentem be úgy hogy teljesen az arcára tette, akkor csak kicsit leszedtem róla hogy szabadon tudjon lélegezni, de ott hagytam hogy érezze. már 1 éves de még most is az a szundi kendője. de már csak rá teszi az arcát, vagy a kezében van....ne aggódj miatta :)
2015. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A hajazós kommentet olvasva jutott eszembe, hogy a kislányomnak is van egy szokása mégpedig ő is hajaz. Viszont ő úgy, hogy kér tőlem egy hajszálat, vagy a párnámról leszedi, a mutató és középső ujjára rátekeri egy részét, bekapja a két ujját, a haj kilógó részét meg a kisujjával birizgálja. Számomra elég gusztustalan szokás. Eddig egész nap csinálta, az utóbbi pár hónapban már csak akkor ha álmos. (2,5éves).
2015. júl. 28. 10:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár már nem annyira baba a kisfiam, elmúlt 1.5 éves, de állandóan kinyitja és becsukja az ajtókat. Ha meglát egy ajtót, akkor bekattan. Azonnal rohan oda és kezdődik...nyitva-csukva, nyitva-csukva, nyitva-csukva. A gáz csak az, hogy idegen helyen, mondjuk üzletekben is ezt csinálja. Volt már belőle hiszti, amikor a boltba akkor akart éppen bejönni egy vásárló, amikor a fiam csukta volna be...
2015. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!