Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rengeteget eszik a babám,...

Rengeteget eszik a babám, normális ez?

Figyelt kérdés

Fiam 11 hetes. Kb 7 hetes korától 180 ml-evett. De pár napja sír evés után. Nagyon. Kipróbáltam hogy adok 210 ml-t neki és utána csak addig nyöszörgött egy kicsit amíg nem büfizett és aludt mint a bunda 4 órát.

Lányom is mindig többet evett de azért 11 hetesen nem evett meg 210 ml-t, most 22 hónapos és 2,5 decit iszik meg vacsira.

Az oké hogy annyit adjak amennyi kell neki de ez szerintem valahogy akkor sem normális. Ez rengeteg. Nestle Lactogen Harmony tápszert eszik. Egyébként már a korházban is 70 ml-szopizott szóval ott is már többet evett. 4100 grammal született most 6700 gramm körül van.


2015. júl. 27. 21:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy az éjszakát végig alussza és 4-szer eszik egy nap nagyin ritka, hogy 5-ször eszik.
2015. júl. 27. 21:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Fiam is és lányom is majdnem 4 kilóval születtek.

Fiam az tartotta a kb előírtat , de a lányom nem.

Ő már alapból 120-150 ml-t evett meg miután hazajöttünk a kórházból. Aztán később még többet.

Annyi egyen, amennyit kíván, az se jó, ha éhes és nem alszik, vagy nem 5-ször, hanem 8-szor eszik.

Semmi baj nincs ezzel, teljesen normális, amit a babád művel. :)

2015. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!