Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális h 15 hós fiam éjjel...

Normális h 15 hós fiam éjjel rengeteget iszik?

Figyelt kérdés
Van hogy 3 dl vagy annál többet is.Próbálkoztam h tápszert adok neki,hátha éhes,de nem vált be.Kel éjjel 3x is.Szóltam dokinak de nem reagált rá.
2011. dec. 20. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
miaz hogy nem reagált rá a doki? :D szép kis dokid van... szerintem ne baj ha sokat iszik ugyis kipisili ami nem kell.
2011. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen csak az a baj h reggelre csurom pisi mindig.már 2x is jeleztem a dokinak,de semmit....
2011. dec. 20. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Akárcsak az én kisfiam. :)Annyit iszik,hogy csak na.Hány fok van a szobába?Mert mikor nálunk melegebb van,mint szokott,akkor nagyon sokat iszik,ha olyan 18-19 fok,akkor jól alszik,és max 2x kel fel inni pár kortyot.E.
2011. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
23-25 fok
2011. dec. 20. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sok.Melege van és így ugye jobban kell a folyadék.Próbáld ki úgy,hogy hűvösebb legyen ma.Akár csak 21 fok.Persze adj rá több ruhát.Jobban fog aludni és annyit inni se fog.Teát vagy vizet iszik?E.
2011. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
teát sajnos :( de felesbe vízzel hígitom
2011. dec. 20. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!