Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti melyik pihenőszéket választ...

Ti melyik pihenőszéket választanátok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. júl. 28. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A kettő közül a rezgőset választanám (2-est).


Nekünk ilyen babahintánk van, imádja a babám:


[link]

2015. júl. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

[link]


vagy esetleg ez? mert ez összecsukható és ez is egy szempont, hogy el lehessen pakolni, el lehesen vinni valahova.....amúgy én is a rezgős felé hajlok az első kettő közül de ez sem rossz.

2015. júl. 28. 08:13
 3/12 anonim ***** válasza:
Rezgős, mindenképp. Ha nem rezeg, a fiamat nem is érdekli. Nekünk a legegyszerűbb mammas & pappas modell van, az imádja.
2015. júl. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is a rezgősre szavazok. Nekünk ilyen van:

[link]


Igaz kicsit drágább, de 18 kg-ig használható. Ezért mertük anno megvenni, mert egy FP hintával már jól befürödtünk; nem szerette a babánk, így inkább eladtuk. Úgy voltunk vele, ha most nem is válna be, később hátha. De szerencsére ezt rögtön megszerette a kisfiunk.

2015. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ez a mamas&papas. Kisfiam utálta. El is adtuk. FP-t vettünk helyette. 10000szer jobb. Az a baja ennek, hogy nagyon merev az egész. Kemény, merev, tuti nagyon kényelmetlen. Pénzkidobás.
2015. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. 9 kg-ig jó F&P-osat vettünk, de a fiam egy pillanat alatt kinőtte, pedig imádta. :( Én mindenképp olyat vennék, ami 18 kg-ig jó és rezgős.
2015. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem elég a 9 kg-s, mivel onnantól, hogy elindul nem fog pihenőszékben feküdni. Az én kislányom 1 évesen volt 10 kg, 10 hónaposan elindult, tehát bőven elég volt neki a 9-es.


Egy 18 kg-s gyerek legalább 5 éves, az már tutira nem fekszik ilyenbe.

2015. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, még rágódom rajta kicsit, nem sürgős :)
2015. júl. 28. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is felesleges a 18-as, max féléves koráig használja, utána minden más érdekesebb lesz, mint feküdni. (Előtte is érdekesebb általában.)
2015. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megvettem a rezgo mamas&papast es nagyon orulok neki mert bevalt!!! Kislanyom szepen elpilled benne vagy csak nezeget de miota megvan le tudok ulni nyugodtan reggelizni, vacsorazni anelkul, hogy allandoan kezben kellene tartanom. A rezges nagyon bejon neki :)
2015. aug. 7. 07:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!