Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3 hónapos és kb....

Kislányom 3 hónapos és kb. két napja az esti fürdés után amikor már felöltöztettük nekiáll sírni! Amikor szopiztatni akarom akkor is sír alig akar enni, de aztán addig eszik amíg el nem alszik! Ez mitől lehet? Miért sírhat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy belement a fülébe a víz és az zavarja nagyon?
2010. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez amolyan hobbi a babáknál. Mi is átestünk már ezen, aztán 2 hét mulva fürdés elött sírt, újabb két hét mulva elalvás elött, majd közben jött a sírás. Most értünk el addig, hogy most már nem nyűgös (mert nem mindíg sírt, inkább nyűgös volt, de azt akkor nagyon), de még bizti tartogat meglepiket. 5 hónapos mult harmadikán.

2010. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálta ezt fürdés után, amikor már nagyon fáradt volt.Enni is csak nyüglődve evett.Akkor fürdetem, amikor tudom, hogy még nem annyira fáradt.Fürdés után pedig sétálgatok vele, vagy olyan játékot játszunk, ami nem pörgeti fel.Kicsit később pedig kapja a vacsit, majd alvás.Az esték így mostmár eléggé nyugisak.
2010. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fürdés fárasztó lehet neki, ha már éhes is, akkor "türelmetlen", azért is sírhat.

De ne akadj ki, ha nem tudod majd minden egyes "ilyen sírásnak" megtalálni az okát, mert sokszor előfordul, hogy megfejthetetlen...

Jó babázást!

2010. márc. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet,hogy már nagyon fáradt akkor.
2010. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velunk ez kb.ot honapos koraban tortent,megkerdeztem a vedonotol es azt mondta hogy lehetseges hogy estere kevesebb a tejem es nincs turelme megvarni amig jon rendesen belole,azert sir,es igaza volt,adnom kellett potlast neki,ismetlem ot honapos volt,gondolom nalad azert nem ez a gond,csak leirtam mert ez is egy lehetseges ok.
2010. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Az utolsó válaszolónak:sajnos én csak bimbóvédővel tudok szoptatni,mert annyira pici a bimbóm és este amikor nekiáll sírni már annyira ömlik a tej,hogy tele van a bimbóvédő sőt még a másik mellemből is folyik a tej!Szóval szerintem az kilőve,hogy kevés a tejem!De azért köszi,hogy segíteni próbáltál!
2010. márc. 7. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!