Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónaposnak milyen mondókáka...

15 hónaposnak milyen mondókákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
az 1 évesemmel mi csip-csip csókázunk, sokszor jönés csípked mikor eszébe jut:), megy még a töröm töröm a mákot, próbálja azt is a kezével csinálni, illetve az így mennek a vénasszonyok, olynkor dőlöngél az ölembe.
2015. júl. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de melyik az így mennek a vénasszonyok, nem ismerem. Egyébként mi is csip-csip csókázunk, kerekecske gombocska, ez elment vadászni(ujjaival mutogatunk), ciróka-maróka, erdőszélén házikó, de többnyire énekelek neki, azt jobban szereti.
2015. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így mennek a vénasszonyok, így, így, így.

Így mennek a jó katonák, így, így, így.


Nem tudom létezik-e, de veleünk sokat játszották:).

Öledbe veszed akár szembe, akár háttal, fogod a kezét,, vagy a hóna alatt és a vénasszonyos résznél lassan mondod és jobbra- balra dőlsz vele, a katonás résznél pedig gyorsabban mondod ugráltatod a térdeden, mint a lovacskázásnál.:)

2015. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lóg a lába, a lóga címűt nagyon szereti. Közben mozgatni kell a lábát. Én, amit írt utolsó olyan formában ismerem, hogy: így lovagolnak a hölgyek, a hölgyek (lassan lovagoltatom a lábamon), így lovagolnak a huszárok, a huszárok (gyorsan lovagoltatom) Szereti még, ha kerekecske, dombocskázunk. Nagy kedven még a gyerekek, gyerekek szeretik a perecet, a hóc-póc katonát és a ciróka-marókát.
2015. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De jó, ez tetszik 3-as, még nem hallottam eddig, de tetszik.

A lóg a lába nálunk is nagy kedvenc, meg még tapi-tapi babának. Hóc-hóc katonázni is szoktunk. Ahogy irkáltok, nekem is beugrik. :)

2015. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lányom ugyan már 17 hónapos, de nálunk az Egyszer volt egy kemence is nagy sláger. (Nekem is ez volt a kedvencem gyerekkoromban :)
2015. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!