Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet teljesen műanyag...

Hol lehet teljesen műanyag etetőszéket venni, aminek lábtartója is van? Ti milyen etetőszéket vettetek, amivel meg is vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Mindenképpen műanyagot szeretnénk, de az ikeásnak, amit egyébként sokan dícsérnek, amiatt, hogy könnyen takarítható, és hordozható, nincs lábtartó része, így hosszabb ideig nem hagynám majd benne.


Nem szeretnék a szövettel bajlódni, és plusz pont az is, ha könnyen szállítható, bár arra lehet, hogy veszünk egy ikeásat.



2015. júl. 30. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hova akarod annyit szállítani???

Nekünk Bébé Confort Omega van és elégedett vagyok vele. Stabil, összecsukható, dönthető, magassága állítható, lábtartója is 2 helyzetbe rakható, dupla és levehető tálcás, biztonsági öves, könnyen letörölhető az ülőrész is.

Én az ikea-s sima műanyagba párnás betét nélkül nem tenném a gyerekemet, ráadásul nem is túl stabil szerkezet és ha jól emlékszem nem is összecsukhatóak.

2015. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Chicco Happy Snack van, két gyereket szolgált ki. Dönthető ülésű, igaz, egy tálcás, de ez nem okozott gondot, lábtartós, összecsukható. Nekünk bevált.
2015. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez van, én szeretem, igaz lábtartója nincs.

2015. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem fog benne annyit ücsörögni, hogy lábtartó kelljen hozzá. Nekünk is Antilop van, soha nem érzékeltem még a lábtartó hiányát. Félóránál többet nem hiszem, hogy ült már benne, de az is ritka, mert annyit egy helyben ilyenkor már nem ülnek meg.
2015. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk peg perego prima pappa zero 3 van! Pont tegnap hozta a futár.:-) eddig imádjuk. Brendonból rendeltük. Nézz utána:-)
2015. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!