Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok etetőszéket? Mely...

Ajánlanátok etetőszéket? Mely szempontok fontosak a megvásárlásakor? Fa vagy műanyag?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

mi mindenképpen a fát fogjuk választani, már csak azért is,mert utáljuk a műanyag cuccokat. etetőszk ügyében mindig az volt a kedvencem,ami később asztallá és székké alakítható, ráadásul azt már 9000 ft-tól be lehet szerezni. de most a párom talált google-n egy képet


[link]


és ez nagyon elnyerte a tetszésünket,végül is ezt fogjuk elkészíteni mi magunk. sok funkció miatt teszik a legjobban, hosszú ideig nem kell pincében porosodnia majd! a páromnak nagyon ügyes keze van, úgyhogy nem lesz gond.

2012. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem műanyag! Iszonyú, hogy mit össze nem disznókodnak, amikor enni tanulnak. Ami fontos lehet akármilyen is a márkája, hogy a szék háttámlája több pozícióban is dönthető legyen, így ha még csak rövidebb ideje is ül, nem terheled annyira a gerincét. Jó dolog, hogy ha a magasságát is tudod állítani, így ha leülsz egy székre etetni, magadhoz tudod igazítani, így nem készül ki a gerinced. És mégegy a dupla tálca!!! Ha az egyikre ráömlik valami, mert előfordul, akkor csak lekapod, és máris alatta a tiszta tálca. Az elsőt, meg ráérsz később is elmosni. Nekünk a Peg Perrego Prima Pappa diner van, krémszínűben.
2012. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
minél tovább tudjátok használni, hozzá lehessen tenni az asztalhoz, ha szükséges. a fát mi is jobban kedveljük, ha valaki ügyes, tud hasonlót csinálni is.
2012. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. Nekem fontos volt, hogy a háttámla dönthető legyen, mert 4 hós korától hozztátápláltam és ennek dönthető az ülése. Tísztítása is egyszerű, ez is fontos, most 18 hós a kislányom és mindenképpen szeretne ős is egyedül enni, ugye ilyenkor történnek balesetek.

2012. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

eleinte a pihiszékben etettem p la hozzátápi kezdetén, és ugye lehetett később amikor már ült jobb pozícióba dönteni.

amikor ezt a megoldást kinőtte már tudott biztonságosan egyedül ülni, így bemertem vállalni egy nem dönthetős ülésű etetőszéket.

[link]

ilyet vettünk, és nem bántuk meg, később nagyon jó volt a külön asztal+szék megoldás, a mindennapi rajzolásokhoz gyurmázásokhoz stb, és ugye a kényelmes önálló étkezéshez is. 6000-ért vettük az auchanban anno, alaposan le van lakkozva minden fa felület rajta úgyhogy tisztítani is könnyű.

én nem bántam meg, a kistesó is kihasználta alaposan. most 4 és 2,5 évesek és az a kisasztalos+székes dolog még mindig forgalomban van, bár legtöbbször közösen étkezünk a nagyasztalnál.

2012. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én viszonylag mindenből szinte a legjobbat vettem! Az etetőszéknél nekem a könnyen tisztíthatóság volt a szempont, semmi más! Amióta ül, azóta használok csak etetőszéket, addig a hordozóba tetettem. Én az IKEa-s etetőszéket (4000Ft) vettem meg! Amire kell megfelel, könnyen tisztítható, ha bármi baja lesz, veszek újat! Ez az egy olyan dolog van, amiből megvettem az "olcsóbb" verziót! A funkcióját betölti :)
2012. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is pontosan így voltam mint az előttem szóló. Míg kicsike volt, hordozóban etettem, aztán ikeásat vettünk mi is, a szempont a könnyen tisztíthatóság, a praktikum, egyszerűség, biztonsági öv, ár volt, vettünk hozzá párnát, tálcát szintén ikeában összesen max 7000 forintért, de már nem emlékszem pontosan. Nagyon jó vétel volt !


[link]

2012. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van, kek-narancs. Azota hasznaljuk csak, hogy ülni is tud a kicsi. Könnyen tisztithato, en nagyon sokszor csak bedobom a mosogato gepbe, dupla talcas es tudom az asztalhoz is rögzetni, dönthetö es biztonsagi öves. Nagyon könnyü, de a baba akarhogy hintazna benne nem borul fel. Es kesöbb is hasznalhato lesz. Mi nagyon szeretjük.

2012. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!