Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kutacs összezárul mit tegyek?

A kutacs összezárul mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 hónapos a fiam,két hét múlva lesz fél éves.tegnapelőtt voltunk dr.nőnél szurin és akkor mérték a fejkörfogatot elvileg túl sokat nőtt a fej hirtelen,de ez látványra nem látszik igazán,és a kutacsot nézték,arról én szoltam hogy nagyon csontosodik most,és már alig érzem nagyon csontos,beutalt gyerekklinikára szeged korányi fasor,ott máskor is voltunk csipő uh-án de egyszer hazaküldtek 6-órakor hogy csak délelőtt van ultrahang,szombaton nem is lehet menni?ha becsontosodik bezárul teljesen a kutacs akkor nem tudnak már segiteni?csak 4 óra után tudnánk menni,reggel csak jövőszerdán leghamarabb,most mit csináljak?és ez milyen problémát okoz?beteg lesz meg fog halni?
2015. júl. 31. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért csak 4 után tudnátok menni? Az, hogy milyen problémát okoz, azt csak orvos tudja megmondani! Őket nem kérdezted?
2015. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyerek a legfontosabb. de valóban csak az orvos tud biztost választ adni, azt meg csak a vizsgálatok után kapsz. sajnos.
2015. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak nekem hatalmas kérdőjel, hogy miért egy anonim oldalon kérdezgetsz orvosi témában, ahelyett, hogy a kezelő orvosnak tennéd fel a kérdéseid!??
2015. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudsz menni délelőtt? Dolgozol az 5 hónapos mellett?
2015. júl. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért nem válaszolsz a kérdéseinkre?

(Miért nem tudsz menni időben a rendelésre? Miért nem kérdezted az orvosokat? ...stb...)

2015. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már minden oké,3 tel.számot kellett felhivnom,össze vissza küldtek,hétfőn mehetünk,időpontra anélkül nem lehet menni
2015. júl. 31. 14:12
 8/8 anonim válasza:
Szia! Azóta miujság veletek?
2023. máj. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!