Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az éjszakai cicizésről? Többi lentebb.

Figyelt kérdés
Sajnos az utóbbi időben kislányom nagy nehezen engedi csak el a cicit éjszakai cicizés után, és hiába próbálom leváltani cumival, elkezd nyöszörögni és forgolódni, neki cici kell...magyarul kikéri magának. Fogzik jelenleg, néha dentinoxal bekenem az ínyét gyorsan és alszik is, de nem mindig sikerül a módszer.
2015. júl. 31. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem szoptatod, és hagyod nyöszörögni, esetleg sírni is. Egy hét után elalszik anélkül is.
2015. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a lányod? Amikor az én lányom fogzott, akkor sokszor egész éjszaka a szájában volt a cicim. Az nyugtatta meg (a cumi egyáltalán nem kellett neki, még hányt is tőle), és így volt egy kis esély arra, hogy ne töltsem ébren az egész éjszakát. Mert amikor ő fölkelt, gyorsan vissza is aludt, én meg sokszor nem bírtam vissza aludni. Ez volt a legkönnyebb megoldás. Meg ebben az időszakban oda is szokott közénk, de már ezzel sincs probléma, a saját kiságyában alszik, reggel jön közénk, ez meg tök jó buli mindenkinek :-) Most már 17 hónapos, és egyáltalán nem cicizik. Azért kérdem mennyi idős, mert, ha még "kicsi", akkor nem feltétlenül kell leszoktatni. 14 hónapos volt, mikor én leszoktattam az éjszakai ciciről, mert tudtam, hogy nem éhes, csak megszokás neki, és csak szórakozik. Két éjszaka volt, mikor sírt, vagyis inkább nyöszörgött a ciciért, harmadik nap nem ébredt fel :-) Csak ebben a nagy melegben kelt éjszaka inni, az is víz volt.
2015. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2015. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 hónapos lesz.
2015. júl. 31. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!