Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden fél éves kisbaba...

Minden fél éves kisbaba mosolyog, ha kedvesen szólnak hozzá? Nem tudom, hogy ilyen vidám-e a kislányom, vagy ez természetes-e ebben a korban minden babánál.

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb baba mosolyog.Az én lányom is nagyon vidám,jó kis humorérzéke van,van hogy a beszélgetésekbe is belekacag,de az idegeneket megválogatja,hogy kinek mosolyog,és kinek nem.Pedig van,aki nagyon nyájasan szól hozzá,és mégis csúnyán néz rá.7hós
2010. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam ugyanígy:) 7 és fél hónapos. Szerintem ilyen korban minden baba nagyon boldog, és jókedvű:) (Bár megválogatják, hogy ezt ki láthatja:DD)

ҝ

2010. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is sokat mosolyog. Majdnem 6 hós.


*Sz*

2010. márc. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ma 6 honapos,mindenkire mosolyog,mi már sak mosolybabának hívjuk.Kivétel nélkul,aki hozzá szol már mosolyog is vissza rá.
2010. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez különbözö lehet, lattam mar alig mosolygo babat is, de ketsegkivül a legtöbb mindenkire mosolyog. Talan jellem, es a szülö altal kialakitott bizalom befolyasolja ezt a dolgot. Amugy a mosolygast, mint kepesseget a 2. honaptol "jelentkezik" allitolag, a mi "kiskönyvünk" szerint.
2013. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!