Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Makacs szájpenész ellen mi...

Makacs szájpenész ellen mi vált be?

Figyelt kérdés
Nemrég a lányomnak mindkét oldalon tiszta szájpenészes lett a szája. Napok óta kenegetem rózsamézzel, de semmit nem javult, tippek kinek mi vált be? Illetve azok a játékok, amik nem kifőzhetősek és mosógépbe nem moshatóak, mondjuk zenélős elemes műanyag cuccok, azokat mivel fertőtlenítitek?
2015. aug. 4. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

az oros által felírt(vagy javasolt)szájecsetelő

ültisztító véére kentem és azzal áttöröltem ahol penészféle volt

egy időszakban csak addig volt rendben, míg ecseteltem, tehát meelőzésre is használtam, mert ecsetelés abbahagyás után valahogy mindig visszatért


talán, ha jól emlékszem, a szoptatás befejeztével soha nem jött vissza többé, de lehet nem ennek volt a függvénye, csak így rémlik

2015. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Glycerinum borax volt asszem a neve
2015. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Veszel steril gézt és azzal törlöd át a száját. Látnod kell, ahogy a fehér hólyagocskák leválnak a nyálkahártyáról. Ne ijedj meg, ez nem fáj! Ezen kívül még boraxot kell rákenni.
2015. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
babánál mindenféle ledörzsölés, meg leszedés nélkül hatott, simán csak ecseteltem.
2015. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem boldogultam vele sokági, míg a védőnő nem mondta, hogy túl finoman csinálom. Mondta, hogy gézzel vagy steril mull lappal erősen kell dörzsölni és ne ijedjek meg, ha kicsit vérzik a szája. Miután erősebben dörzsöltem gyorsan el is tűnt. A zenélős elemes játékokat fertőtlenítős vizes ronggyal törölgettem át. Nagyon üzletekben, drogériákban lehet kapni fertőtlenítő kendőt, azzal is át tudod törölni.
2015. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rózsaméz minden étkezés előtt és után steril gézzel jól ledörzsölve (nem fáj neki, csak kellemetlen). A mellbimbómat is mindig jól lemostam, bekentem rózsamézzel és szoptatás után szintén. Így 1-2 nap alatt helyrejött. Előtte csak naponta 2-3-szor kentem és semmi hatása nem volt. A védőnő javaslatára ezt követtem és helyrejött.
2015. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!