Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szájpenész ellen? Bővebben lent!

Szájpenész ellen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom és nagyon makacs szájpenésze van.Folyamatosan kezeljük Boraxal,de nem múlik el teljesen,egy kicsi mindig marad vissza,és újra elterjed.Az orvos szerintem már azt hiszi nem is csinálok vele semmit!Arra gondoltam hogy kipróbálnám az ezüstkolloidot,hátha segítene,de nem merem csak úgy bekenni.Az orvosunk nagyon ellene van a homeopátiának,Tőle meg sem merem kérdezni!Magamon kipróbáltam és nem csíp,meg semmi extra érzésem sem volt,de Ő még kicsi lehet hogy mást érezne!?Volt már köztetek valaki aki használta ilyen célra?Szerintetek ártok vele?
2010. ápr. 29. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"egy kicsi mindig marad vissza,és újra elterjed"


a szájpenész ilyen. ha egy kicsi visszamarad, akkor újr el fog terjedni, függetlenül attól, hogy mivel kenegeted.

igeneis meg kell fogni a spatulát a végére tekert gézzel, vagy az ujjad végére kell gézt tekerni és ledörzsölni vele a szájáról, a nyelvéről,, szájpadlásából, az utolsó kis zugból... mindenhonnan.


sírni fog, ki fog akadni, a szíved szakad meg, de nincs más mód. az ezüstklorid is így működik, ezt nem tudod kikerülni.


a gyerek immunnrendszere máshogy működik, mint a felnőtté. még nem nagyon lehet megtanítani semmire. ha fizikailag nem takarítod ki a gombát a szájából, akkor nem fog rendbejönni.


mi most estünk át ezen, nekem kellett csinálni, mert az anyukájának nem ment, tudom miről beszélek.


(33ff)

2010. ápr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Dörzsölöm szegénykémnek erősen,tisztának is látszik,de másnap újra előjön.Hát akkor marad a dörzsölés!Még egyszer köszi!Szép napot!
2010. ápr. 30. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!