Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a babám hasán?

Mi lehet ez a babám hasán?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött, akkor csak egy pici folt volt rajta, olyan volt, mintha le lenne horzsolva egy kicsit. Most tiszta piros a hasikája. Nem tudom a képen jól látszik-e,tippek, hogy mi ez? Épp nyaralni vagyunk, szóval ügyeletre tudom vinni. Lehet ez a melegtől vagy esetleg vmi étel?
2015. aug. 6. 20:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2015. aug. 6. 20:05
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én a melegtől ilyet még nem láttam. Komolyan venném és megnézetném. Legfeljebb semmiség, de ez túl nagy kiterjedésű, és nagyon piros ahhoz, hogy nyugodtan tudjak aludni tőle. Főleg, hogy elmondásod szerint terjed is.
2015. aug. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is elvinném ügyeletre, még, ha semmiyé akkor is. Fogalmam sincs mi lehet ez.
2015. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Elég rossz a kép, de olyan, mintha rüh lenne. Vidd el orvoshoz!
2015. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A képen nem látszik, apró pici piros pöttyök vannak és azok állnak össze foltokba, ha értitek, hogy mondom. Allergia lehet valamire, mert akinél most vagyunk látogatóba kutya van a lakásban, ezáltal sajnos kutyaszőr is.
2015. aug. 6. 20:36
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha rüh lenne, nem kellene, hogy vakarózzon vagy piszkálgassa, mert azt szerencsére nem csinálja. Meg azt nme kapnánk el mi is?
2015. aug. 6. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy annyira vakarózna. A rüht én úgy tudnám neked leírni,hogy két folt között van egy kis vonal. Néha a vonal-folt teljesen elmosódik, ha közel vannak egymáshoz. Gyakorlatilag ugye látszódik a bőrön, ahogy mozog a rovar. Ha nem ilyen, akkor tévedtem.
2015. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, most már lefektettem, de reggel megnézem és viszem akkor inkább dokihoz. Inkább menjek potyára, mint valami baj legyen.
2015. aug. 6. 20:48
 9/17 anonim ***** válasza:
Allergiás reakció. A testrész alapján mosóporra tippelnék, de lehet akár ételallergia is, némelyik foltosodással jön ki. Orvos vizsgálja meg.
2015. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha allergia, akkor is marad 2 lehetőség a kutya, meg pont a napokban evett először sárgadinnyét. De az akkor már sztem tegnap is kijött volna nem? A kutya meg lehet azért valószínűbb, mert kúszós fázisban van és egyfolytában a a hasa a földön van.
2015. aug. 6. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!