Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a babám hasán?

Mi lehet ez a babám hasán?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött, akkor csak egy pici folt volt rajta, olyan volt, mintha le lenne horzsolva egy kicsit. Most tiszta piros a hasikája. Nem tudom a képen jól látszik-e,tippek, hogy mi ez? Épp nyaralni vagyunk, szóval ügyeletre tudom vinni. Lehet ez a melegtől vagy esetleg vmi étel?
2015. aug. 6. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Fiamnak egy hónapja a hőségriadó körül az egész háta ilyen lett, pedig csak egy body volt rajta éjjelre is.

Terjedt, majd dudoros lett, tűhegynyi, melegkiütésnek olvastam.

Egy hét alatt múlt el neki, napközben is tusoltunk, hűtöttem napközben is a bőrét és ruha nélkül volt.


Szerintem ez lehet akár melegkiütés is nálatok is.

Ha tudod, mutasd meg orvosnak holnap.

2015. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem rüh annak nagyon kellene viszketnie meg ha együtt alszotok akkor már ti is elkaptátok volna. Próbáltad egy kis neugranormonnal vagy sudokrémmel bekenni? Hátha segít de szerintem vagy a meleg vagy allergia!
2015. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen bekentem neki Neogranormonnal, reggel meg viszem orvoshoz. Gondolom itt is megnézi ugyanúgy a gyerekorvos.
2015. aug. 6. 21:10
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem volt beteg, lázas? Az én babámnak egy betegség után pontosan ugyanilyen volt a hasa. Ahogy elmult a láza, ki is jöttek a pöttyök. Orvos látta, de azt mondta normális,nincs vele teendö, elmulik. El is mult 2 nap alatt, nem viszketett neki.
2015. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem volt még soha beteg szerencsére, a két alsó foga nemrég jött ki, most a felsők indultak meg. Ha csak nem számít betegségnek az is, hogy most elég csúnyán szájpenészes lett a szája, napok óta kenegetem neki.
2015. aug. 6. 21:22
 16/17 anonim ***** válasza:

Persze, rögtön rühes, mi? :D

Lányom ilyen, amikor 40 fok van és folyik róla a víz.

Vagy a meleget nem bírja, vagy a mosóport, öblítőt.

Nem kell aggódni. De ha nem javul, vidd el dokihoz, ad rá krémet.

2015. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem is így nézett ki. Melegkiütés..
2015. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!