Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt ajánlaná...

Milyen légzésfigyelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Első baba lesz, nem tudom, hogy béreljem, vagy inkább megvegyem, ha vegyem, akkor milyet.


A mérleget pl. biztos bérelni fogjuk, lehet ilyen 2in1 bérlést, de azt gondolom, hogy egy éves koráig kifizetődő lenne ha megvennénk nem bérelnénk. Szóval ésszerű árú, de megbízható légzésfigyelőt szeretnénk.



2015. aug. 6. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

Angel care!

Csak jokat hallottam rola, nekunk is az van, nem riaszt be feleslegesen.

Tommee Tippiet hehogy vegyel, mi vettunk es a kukaban landolt mert rgyfolytaban feleslegesen riasztott.

2015. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Angelcare vált be nekünk!
2015. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
angelcare-t használtam mind3 gyerekkel. nem volt vele gond.
2015. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Baby control.
2015. aug. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Márkán belül mi a tanácsotok? Én már ott elakadok, hogy hány érzékelő lap kell és mekkora méretben, milyen alakban. Annyi fajta van, nem tudom mi a kevés, az elég vagy a sok. Mi a praktikus és mi nem?
2015. aug. 6. 21:58
 6/19 A kérdező kommentje:
Annyi kiegészítés, hogy a baba lesz majd a kiságyában, babahintában és valószínűleg sokat az utazóágyban. Olyan készülék kéne, ami hordozható, kompakt.
2015. aug. 6. 22:01
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Angel care, 2 lapos. Mi először újonnan vettünk 1 laposat, de sokszor riasztott, amikor már el tudott mászni. Így használtan vettünk egy 2 laposat, azzal minden rendben volt. Ha újra kezdeném, 2 laposat vennék újonnan, ami bébiőr is egyben.

Egyébként utazó ágyban is teljesen jól működik. Hintában szerintem nem lehet légzésfigyelőt használni.

2015. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

2.válaszoló vagyok

Angelcare 2 lapos van nekünk is,bébiőrrel együtt.utazóágyban is használtuk már,nem volt vele probléma.a hintában nem tudsz légzésfigyelőt használni mert a hinta mozgását is érzékelné.

2015. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Angelcare AC100
2015. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A bébiőr csak arra van, hogy halljam a babát ha felébred vagy nyüszörög? Kis lakásban lakunk, éjszaka pedig a kis szobában mellette fogok aludni az első időkben (már csak azért is, mert apuka úgy horkol, mint egy traktor :D)

2015. aug. 7. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!