Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen légzésfigyelőt ajánlaná...

Milyen légzésfigyelőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ha ajánlotok valamit kérlek írjátok mellé miért pont azt a fajtát javasoljátok.

Köszönöm :)


2015. ápr. 23. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdetben Angelcare-t béreltünk, aztán vettünk egy Baby controll márkájút. Az Angelcaros nagyon jó volt. Nem jelzett feleslegesen, ellentétben a Baby controllal. Óránként ugráltunk, mert állandóan besípolt. Nagyon megbántam, hogy nem Angelcarosat vettünk, mert az tényleg szuper volt.
2015. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Angelcare :) Nekünk is az van és hibátlan
2015. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Snuzát. azért, mert nem mindig az ágyában alszik a gyerek és szeretem biztonságban tudni másutt is.
2015. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
BabySense. Nagyon megbízható és orvostechnikai műszer besorolása is van, kórházakban is használják. Soha nem riasztott tévesen.
2015. ápr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Angelcare.
2015. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az Angelcare tényleg ennyivel jobb lenne mint a többi? Mármint így nézegetve nagyon ajánlva van szinte mindenhol.
2015. ápr. 23. 15:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Babycontroll van, 2 lapos. 9 hetes a kislányunk, de soha nem riasztott még. Csak,ha elfelejtem kikapcsolni, mikor kiveszem a babát. 😃
2015. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dreigang ***** válasza:
Angelcare 2 lapos, tökéletesen bevált, még most is, majd' kétévesen is használjuk. A kórházban árulták nagyker. áron.
2015. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!