Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy 15-17 évesen gyereke van egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem a felelőtlenségről beszélek hogy teherbe esnek, hanem direkt. Van egy ismerősöm és tőlem kért tanácsot. Volt egy barátja másfél éves kapcsolatuk volt persze a lány szakított vele mert volt egy balesetük és a lány terhes lett akkor volt 15 és hát a srác melyik naop akarta melyik nap nem így a srácról kiderült időközben hogy rá nem lehet számítani meghát gyerekek mindketten else tudták volna tartani így el lett vetélve, viszont kiderült hogy A következő két évben lehet a lánynak már csak gyereke de még az sem fix. A lány viszont arra döntésre jutott hogy mivel a szülei is szeretnének unokát (persze nem erőltetik rá a lányra mert ők akkoris támogatják ha nem lesz gyereke) de a lány is szeretne babát persze ő sem most szeretett volna de hogy ez így közbejött és vagy most vagy soha alapon szeretne most a szülei támogatják mindenben, nektek mi a véleményetek erről? Mindenkit aki válaszolni szeretne erre megszeretném kérni hogy légyszíves ne támadjátok a kérdést mert ez egy szorult szituáció ráadásul mégcsak nemis felelőtlenség alapú jó az valamilyen szinten de nem úgy mint pl az hogy jól megkúratják magukat a mai 14 évesek és mégcsak nem is a párjukkal és csak úgy mert jó muri terhesnek lenni alapon csinálják mert ez azért nem olyan szóval légyszíves kíméletes véleményezőket várok!
2015. aug. 6. 21:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Milyen betegsége van, hogy nem lehet gyereke maximum a következő 2 évben?! Ilyenről még nem hallottam.


NEm vállalnék gyereket, nem tartom jó ötletnek. PErsze nehéz kérdés, de ő is csak egy gyerek.


Később örökbefogadhat a párjával, ha szeretnének gyereket. Én inkább ezt az utat választanám.

2015. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

milyen betegség az hogy 2 évig eshet még teherbe utána már ne számítson rá? (Tényleg érdekel!)

én támogatnám a lányom ebben, de természetesen nem beszélném rá, de ha ő gyereket szeretne vállalni emiatt ennyi idősen akkor mellette állnék

2015. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekem lenne, akkor is elmondanám neki az ellenérveimet, de természetesen ha hajthatatlan és szeretné ezt, akkor támogatnám benne.


#1

2015. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Nyakamat rá, hogy te vagy a lány, akiröl szol a kérdés. Az mi, hogy el lett vetélve? Az utolso 6 sorban kb egy darab vesszö nincs, azt nem nagyon értem.


Hogy hogy már csak 2 évig lehet gyereke? Mi ez a betegség, aminél ezt igy elöre lehet tudni? Tuti nem szülnék 16 évesen gyereket, hogy otthon neveljük a szüleimmel közösen. Minden kisbaba megérdemel egy családot, apukát ls anyukát is. Ki lenne az apukája? Volt itt pár napja egy hasonlo kérdés, azt se igazán értettem.. kivel akartok ti gyereket csináltatni magatoknak?

2015. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nos nem betegség de a lánynak az évek során kétszer volt abortusza sajnos mert a srác ogencsak óvatlan volt már ahogy hallottam és a dokija mondta a lánynak hogy érdemes lenne megvizsgálni pár hónapnután hogy minden rendben van e a lánnyal és hát én kísértem el a lányt és a doki mondta hogy a következő két évben lehet de még az sem biztos.
2015. aug. 6. 22:07
 6/29 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok én a lány barátnője vagyok kiskora óta és minden problémáját nekem mesélte előbb mint a szüleinek szóval nem nem én vagyok az a lány csak amikor a véleményemet kikérte erről megse tudtam szólalni ígyhát gondoltam itt érdeklődöm előtte, és az örökbefogadásra is gondolt de saját babát szeretne persze az örökbefogadással sincs baja de azt mondta ha már gyereke lesz olyan legyen amiben az "ő vére folyik" idézem tőle!

Ő sem rajong érte hogy ilyenkor kell de ha ezen a két éven múlik és még akkorse biztos akkor hajlandó rá.

2015. aug. 6. 22:12
 7/29 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem írni hogy a párját végleg kidobtA
2015. aug. 6. 22:15
 8/29 anonim ***** válasza:

valamit baromira félreértett a barátnőd, ilyen nincs hogy mert volt 2 abortusza ezért talán még 2 évig szülhet utána nem...

nem semmi a csak ennyi idősen már 2 abortusz.. és nem nem csak a pasi hibája...

2015. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
*nem semmi a csaj
2015. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Hát Pesten mondta neki egy főorvos
2015. aug. 6. 22:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!