Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy 15-17 évesen gyereke van egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem a felelőtlenségről beszélek hogy teherbe esnek, hanem direkt. Van egy ismerősöm és tőlem kért tanácsot. Volt egy barátja másfél éves kapcsolatuk volt persze a lány szakított vele mert volt egy balesetük és a lány terhes lett akkor volt 15 és hát a srác melyik naop akarta melyik nap nem így a srácról kiderült időközben hogy rá nem lehet számítani meghát gyerekek mindketten else tudták volna tartani így el lett vetélve, viszont kiderült hogy A következő két évben lehet a lánynak már csak gyereke de még az sem fix. A lány viszont arra döntésre jutott hogy mivel a szülei is szeretnének unokát (persze nem erőltetik rá a lányra mert ők akkoris támogatják ha nem lesz gyereke) de a lány is szeretne babát persze ő sem most szeretett volna de hogy ez így közbejött és vagy most vagy soha alapon szeretne most a szülei támogatják mindenben, nektek mi a véleményetek erről? Mindenkit aki válaszolni szeretne erre megszeretném kérni hogy légyszíves ne támadjátok a kérdést mert ez egy szorult szituáció ráadásul mégcsak nemis felelőtlenség alapú jó az valamilyen szinten de nem úgy mint pl az hogy jól megkúratják magukat a mai 14 évesek és mégcsak nem is a párjukkal és csak úgy mert jó muri terhesnek lenni alapon csinálják mert ez azért nem olyan szóval légyszíves kíméletes véleményezőket várok!
2015. aug. 6. 21:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Nem nem tudtál pontos választ adni a kérdésedre, hanem zagyváltál össze vissza.


A diszkalkulia ellenére pedig a tagolásnak mennie kéne, nálad nem megy, mindegy, hagyjuk.


Továbbra is azt mondjuk, hogy valamit félreértettetek, nincs olyan, hogy valaki a következő 2 évben még teherbe eshet, utána már soha többet. Hacsak nem arról van szó, hogy 2 év múlva ki kell venni a méhét, de úgy tűnik ilyesmiről szó sincs.


Pláne 2 vetélés, abortusz (meg amit akarsz és ideböffentesz) után.. Most inkább pihennie kéne a szervezetének és nem felcsináltatnia magát a következő 2 hónapban.


Nem állítom, hogy kamuzol szándékosan, de valamit nagyon nagyon félreértettetek!

2015. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmiről én sem tudok hogy ki kéne venni a méhét és a tegnapi válaszok alapján szerintem is valami félreértés van itt ezért szeretnék én is menni barátnőmmel a vizsgálatra hogy énis halljam és minden szempotra odafigyelni pluszba amiket mondtatok még és köszönöm a gyors válaszokat sokat segítettetek
2015. aug. 7. 07:56
 23/29 anonim ***** válasza:

Neked mi bajod van? Kezeltesd magad a kóros hazudozás miatt, ez a komoly problèma.


Nem mondott olyat az orvos hogy csak a következő 2 èvben lehet gyereke ès pont.


Magyarázkodsz össze-vissza csak hogy bebizonyítsd, ennek senni értelme. Amúgy tudjuk hogy te vagy. Kèrdès mi igaz és mi nem a sztoriból mert ez egy nagy kutyulmány.


Tanulj meg vèdekezni! Söt inkàbb koncentrálj a tanulásra..

2015. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
36%

Attól még hogy rèszletekbe menően magyarázkodsz, nem lesz igaz.


Le lehet pontozni :P

2015. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Figyelhetek ha ti nem hiszitek el ti bajotok nem az enyém én tudom hogy igaz nem kell nektek bizonyítanom semmivel azoktól kértem véleményt arról mit szólnak ehez mi a véleményük erről a helyzetről nem titeket akik nem hiszitek aki nem tud rendesen válaszolni és arra amire kell az inkább menjen keresgessen másik kérdést ahova irhatja ezt és persze jogosan. Nem ismertek nem tudjátok milyen ember vagyok szóval ne ítélkezzetek mert az már tényleg a legalja és utoljára mondom el nem én vagyok az a csaj nem véletlenül nem tudok pontosan mindent én sem.


Normális válaszolóknak pedig: elvileg szed valami gyógyszert, de inkább bemásolom mit írt: Nem mert alap az elsőnek élet mentő műtét volt, a másodikat pedig elveszítettem, ami alapból azt eredményezte hogy kicsi az esély egy másik babára, de mivel szedtem egy csomó gyógyszert ami letisztította ezért lehet még és azért max 2évig mert utána már nem szedhetek újból ilyen erős gyógyszereket és max 2évig tartja tisztán a méhemet.

2015. aug. 7. 12:05
 26/29 anonim ***** válasza:

szerintem elég durva hogy 15-17évesen már túl van 2 abortuszon,vagyis először ezt írtad utána azt hogy elvetélt műteni kellet. az utóbbi részét sajnálom, komolyan.


de ha az én lányomén tuti felpofoznám,ráadásul a srácot hibáztatjátok hogy nem védekezett. a lánynak ugyan olyan kötelessége a védekezés mint a fiúnak.


amúgy ha 17 éves lenne a lányom és valóban ilyet mondana az orvos,és a lányom nagyon szeretné akkor igen támogatnám. mert 2 év múlva már 19 éves akkor talán kicsit komolyabb lenne mint most.


Bár ha ilyen fiatalon ilyen életet él akkor kétlem hogy 19 éves korára megjöjön az esze.

2015. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

És az hogy van, hogy a "barátnőd" PONT ugyanolyan bénán fogalmaz, mint te? :)


Még hogy "méh tisztán tartó" gyógyszer... meg egy frászt!


Túl élénk a fantáziátok, vagy csak olyan egyszerűek vagytok, mint a faék.


Vagy te próbálsz palira venni minket (ami nem megy), vagy téged vág át a palánkon kamugép barátnőd.

2015. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Az elején én úgytudtam hogy abortusz volt mind a kettő.


Utolsó "válaszoló"-> nem fogalmaz ugyanúgy nézd meg jobban légyszíves, de mint már említettem nem tartozom magyarázattal ha te itt ragadtál le akkor sajnálom de menj innen légyszi mert én nem ezért jöttem ide erre az oldalra, ja és nem mellesleg nem méh tisztító gyógyszert szed olyan nincs is...ez hülyeség nem tudom honnan vetted ő olyan gyógyszert szed a térdére mert a térde az szarul van ezért is jár gyógytornára meg fizikoterápiára is hogy ne kelljen műteni! A gyógyszert amit meg szed rá annak vannak mellékhatásai gondolom én de nem tudom biztosra ami kihat erre is, de azt is elmondom hogy vitamin hiányos és stresszes gyerek az anyja miatt és arra is szed gyógyszert különben pedig ájulós fajta hetente vagy háromszor ha rosszul van...ezért szedi a gyógyszereket. Még mielőtt ebbe is belekötnél kedves unatkozó nem tudom milyen gyógyszerek nem tudom hogy jön ez a méhéhez de nekem ezt mondta én csak azokat írom le amit ő mondd nekem nem engem kell basztatni, de amúgymeg már kúrvára unom mert én teljesen jó szándékkal és SEGÍTSÉGÉRT jöttem ide nem ezért szóval köszi szépen igazán jól esiK de ezentúl az ilyesjellegű "válaszokat" nem fogom figyelembe venni

2015. aug. 7. 14:10
 29/29 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló szerintem is durva de ő tette ezt magával. Én nem hibáztattam a srácot bár lehet úgy tünt de a srác is hibás és barátnőm is
2015. aug. 7. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!