Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy 15-17 évesen gyereke van egy lánynak?

Figyelt kérdés
Nem a felelőtlenségről beszélek hogy teherbe esnek, hanem direkt. Van egy ismerősöm és tőlem kért tanácsot. Volt egy barátja másfél éves kapcsolatuk volt persze a lány szakított vele mert volt egy balesetük és a lány terhes lett akkor volt 15 és hát a srác melyik naop akarta melyik nap nem így a srácról kiderült időközben hogy rá nem lehet számítani meghát gyerekek mindketten else tudták volna tartani így el lett vetélve, viszont kiderült hogy A következő két évben lehet a lánynak már csak gyereke de még az sem fix. A lány viszont arra döntésre jutott hogy mivel a szülei is szeretnének unokát (persze nem erőltetik rá a lányra mert ők akkoris támogatják ha nem lesz gyereke) de a lány is szeretne babát persze ő sem most szeretett volna de hogy ez így közbejött és vagy most vagy soha alapon szeretne most a szülei támogatják mindenben, nektek mi a véleményetek erről? Mindenkit aki válaszolni szeretne erre megszeretném kérni hogy légyszíves ne támadjátok a kérdést mert ez egy szorult szituáció ráadásul mégcsak nemis felelőtlenség alapú jó az valamilyen szinten de nem úgy mint pl az hogy jól megkúratják magukat a mai 14 évesek és mégcsak nem is a párjukkal és csak úgy mert jó muri terhesnek lenni alapon csinálják mert ez azért nem olyan szóval légyszíves kíméletes véleményezőket várok!
2015. aug. 6. 21:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Találj ki jobbat!

Ilyet orvos nem mond, nagy kamu az egész.


Egyébként nem, nem vallaltam volna gyereket 15-16 évesen akkor sem, ha valamilyen nagytudasu azt mondta volna hogy csak akkor lehet. Az ok: nem lehettem volna teljes erteku anyja, nem tudtam volna rendes peldat allitani ele ha anyuci-apuci penzen es az o segedletukkel nevelhettem volna.

2015. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Baromira minden lehet ez csak kamu nem! Max akkor gondolom az orvos volt síkagyú de minden amit leírtam igaz nem tudom max akkor az orvos nem volt igazi orvis
2015. aug. 6. 22:21
 13/29 A kérdező kommentje:
De amúgy az első az méhen kívüli volt elvileg ezért vesztette el a másodikat
2015. aug. 6. 22:25
 14/29 anonim ***** válasza:

Inkabb nektek van a szovegertessel nemi problematok.


Sokkal eselyesebb, hogy pont forditva mondta az orvos es arra hivta fel a buta kany figyelmet hogy a kovetkezo 1-2 evben lehetoleg ne legyen terhes, mert illene regeneralodni a mehet hogy kesobb meg lehessen gyereke.

2015. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Az apjának mondta az orvos nem a lánynak és az apja később otthon mondta el a lánynak
2015. aug. 6. 22:28
 16/29 anonim ***** válasza:

Az elobb meg te kiserted el a lanyt!


Menj aludni, nem megy ez neked!


Egyebkent semmilyen orvos nem adhat felvilagositast egy 15-16 evesrol a szulonek a gyerek jelenlete nelkul.


Jo ejt!

2015. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Az első méhen kívüli volt és műteni is kellett a lányt mert életveszélyes volt.
2015. aug. 6. 22:36
 18/29 A kérdező kommentje:
Mert én is ott voltam de elsőnek az apjának mondta az orvos aztán az apja otthon mondta el a lánynak igen elkísértem de az apjának mondta a doki.
2015. aug. 6. 22:38
 19/29 anonim ***** válasza:

Te most tipikusan arra a barátnőmre hasonlítasz aki mindent összehord és a végén bizony kiderül, hogy hazudott. Persze úgy teszünk mintha elhinnénk, mert buta szegény és elég erős fogalom zavarral küszködik.

el lett vetélve = el lett vetetve

A fenti kérdésben azt írtad, hogy agyagiak és kor miatt ment abortuszra az ismerősöd akiről később kiderült, hogy kebel barátnők vagytok, (Én sose tenném ki annak a gyermeki gondolkodású legjobb barátnőmet, hogy végigkövethesse, hogyan ölöm meg a gyerekem.) de a válaszaidban az első terhesség már méhen kívüli volt, így emiatt kellett műtét. A 2 év dologról meg: Vagy az orvos totál idióta vagy ti vagytok elég gyengék szövegértésből, ez abból is látszik, hogy fogalmazni sem tudsz rendesen. Szóval ha ki akarsz írni egy kamu kérdést akkor a kockulás helyett vegyél a kezedbe egy nyelvtan könyvet és olvasgasd addig míg a fejedben helyre nem jönnek a dolgok. Meg ha már ilyen témában írsz akkor legalább tájékozódj kicsit. Tudod... abortusz, méhen kívüli terhesség, meddőség fogalma. Sok sikert a következő próbálkozásodhoz.

2015. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Na idefigyeljen mindenki ez nagyon is igaz de nem tartozom magyarázattal egy nyomorék vélemény nyilvánítást kértem nem oltogatásokat nem képzeljétek nem vagyok jártas a témában és sok információt abban a pillanatban tudtam meg amikor a válaszokat írtam mert akkoris beszéltem barátnőmmel az elején ismerőst írtam mert valamilyen szinten félek az oldaltól hogy ki tud derülni vagy sem hogy kiről is van szó!igen nem tudok fogalmazni mert diszkalkuliás vagyok ami kihat valamilyen szinten a beszédem/nyelvtanomra is csakhogy úgygondoltam ez nem ide tartozik!!!

de leírom egyben és igyekszem éérthetően! Volt egy méhen kívüli terhessége és műtötték mert elvileg életveszélyes volt! Aztán a későbbiekben megint sikerült teherbe esnie és azt a babát elvesztette (eddig úgytudtam mindkettő abortusz volt)

De azóta beszéltem vele és az alapján amiket írtatok kérni fog időpontot és elmegy mégegy vizsgálatra hogy biztos legyen! Viszont az anyja az apja ő meg én Pesten voltunk (nem konkrét emiatt hanem más okból) de bekellettmenni a kórházba (szintén más okból) és az apja akkor tudta meg hogy a lánya azóta nem volt vizsgálaton és nagyon erőltette hogy menjen akkor most mert volt egy orvos aki vállalta volna de barátnőm nem igen akarta aztán beszélt a doki az apjával (mi addig kint vártunk és nem tudtuk mivan) aztán hazaértünk és az apja akkor mondta el hogy a doki a műtétei papírjai alapján (mert elvileg még "frissek" voltak az adatok bár szerintem ez a része badarság) megmondta hogy lehet e gyereke vagy sem és ezt mondta! De mint már azt mondtam beszéltem vele és elfog menni mégegy vizsgálatra. És mégegyszer mondom nem kamu egy ilyennel amilyen emebernek tartom magam szivem se lenne hülyéskedni csak kételkedtek mert nem tudtam mindent olyan pontosan mint az ti vártátok de mint azt is említettem nem velem történt szóval nem tudtam mindent de időközben rákérdezgettem pontosabban hogy mi hogy van ezért meg nem engem kell lehülyézni! Remélem mostmár minden érthető.

2015. aug. 7. 01:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!