Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalat, az első...

Mi a tapasztalat, az első magzatmozgástól számított 20 hét múlva születnek a babák?

Figyelt kérdés
Én 17 hetesen éreztem először(első baba),akkor most a 37. héten várható?Légyszi írjátok meg kinek mi a tapasztalata,mert ha így van,bele kell húznom az előkészületekbe... :) köszi
2010. márc. 8. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem lehet alapozni, bár én is a 20. hét előtt már éreztem és 2 héttel korábban született.
2010. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez butaság.

Nekem a fiam 16 hetesen mozdult meg és egy nap híján töltöttük a 41. hetet,mikor megszületett.

2010. márc. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megint én, azért érdemes a 36. héttől már úgy készülni, nekem a doki azt mondta, hogy innentől kezdve már bármikor szülhetünk. És a vége felé nekem már nem volt energiám semmihez, úgyhogy jobb hogy hamarabb mindent megvettünk. De amikor hazajöttünk, akkor még mindig voltak elintézetlen dolgok. Szóval ne nagyon halogasd.
2010. márc. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ehhez nem lehet viszonyítani! Az első babát eleve általában később érzik meg az anyukák. Többedszer szülők már viszonylag hamar, akár 12-14 hetesen is érzik, hisz már tudják, milyen is az, mit figyeljenek. Én a 4. babámat már a 13. héten éreztem és a 38. héten szültem meg.. Azért a 33. héten kicsit korai lett volna. Egyébként a nagyokat is a 16-14. hét között éreztem és mind a 38-39. hétre született.
2010. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindkét gyerekemet a 20. héten éreztem, 38 hét 2 naposan születettek (nem ikrek).

Régen, amikor még nem volt uh, akkor mondták, hogy az első magzatmozgástól kb. 20 hétre várható a szülés, de ez akkor is csak közelítő dátum volt.

2010. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én babám 16.hetesen mocorgott érezhetően és 41.héten született de így is indították mert már túlhordtam! :)
2010. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

12 hetesen éreztem az első magzatmozgásokat és 37.hétre szültem.

2010. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A fene tudja, nekem anyu az első mozgástól 136 napot számolt (állítólag régen így határozták meg).

Az első 3 nappal jött később mint ahogy anyu számolta, és 15 nappal elöbb mint ahogy az orvos.

A második 9 nappal elöbb mint ahogy anyu számolta, és 1 hónappal elöbb mint ahogy az orvos.

2010. márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre azért nem lehet alapozni, mert régen az első magzatmozgás alatt az első jól érezhető rúgást értették, ma meg mindenki már a 10. héttől kezdve koncentrálva figyeli, hogy nem érez-e valami kis buborékolást vagy simogatást. Én is éreztem már valamit a 17. héten, de az első rúgást csak a 20. héten. 40+3-ra szültem.
2010. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a 16. hét elején éreztem először a baba mozgását (első baba), 37. hét végén szültem, a mozgás alapján kiszámított napon, de a 20 hét nálam sem stimmel.

Mi a 35. héttől kezdtünk berendezkedni.

2010. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!