Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12. -étől akciós lesz a Tesco...

12. -étől akciós lesz a Tesco Value pelus. De érdemes költeni rá, nem szörnyű?

Figyelt kérdés
Milyen? Kifejezetten a 4-es méret érdekelne. Az is ugyanolyan full-nejlon, mint a 3-mas? Kakit bent tartja?
2010. márc. 8. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi tesco-sat veszünk....a zöld csomagosat ami 7-18kg -ig van!Nejlon?Nem.....nem az....ugyan ilyan mint pl a libero!Nekünk bevált és már végső elkeseredésemben vettem ezt mert a fiam az összes pelusra allergiás és erre nem!
2010. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

Mennyi az az akciós ár?Én 1* vettem,hát dobtam is ki a egészet!

Sz@rt se ér.bár mindenki dícsérte...

Én inkább csapok hozzá egy kicsit és megveszem a Pamperst.

Egyébként nagyon jó akcióik vannak,sokszor jobban kijöhet vele az ember mint a Tescos-sal.

Bocs,h nem a kérdésedre válaszoltam:)

2010. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a zöld tescosat használom már nagyon rég óta.Az Tesco színes és nam a Value.

Minden más pelusnál jobban szeretem,sosem volt balesetünk vele.Most váltottunk 3-ról 4-re.Szerintem nagyon jó.

2010. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
64 db-os 1.900 Ft lesz. De az első válaszolónak mondanám, hogy nem a színesre gondoltam, tudom hogy az nem nejlonos, hanem a Value-ra. Abból a 3-mas méret full-nejlon. Ezért kérdeztem, hogy a 4-es is? Mert akkor nem veszek... Megfullad benne a fiam, mert ahogy leragasztod a celluxot (!!! jézusom), az úgy marad, levegő se ki, se be...
2010. márc. 8. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
a kék-fehér value szörnyű, szerintem még bele is fülled a pici bőre.
2010. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg ne vedd,nagyon rossz,tiszta nylon!Inkább vegyél tesco színeset,az nagyon jó!Látszik,ez a pels olcsó is,sz@r is!
2010. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Abból mind nejlonos.
2010. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Value az szerintem nem jó, de tesco színes(zöld) az tök jó

. Pampers pelenka annyira sz.r hogy nem tudom mikor adjam rá,mert nem bír ki 2óra hosszat, de amit már megvettem azért kidobni nem fogom.

2010. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sajnos ebben a fajtában minden méret ugyan olyan sz**. tapasztalat. egy alkalommal anyum véletlenül ilyent vett (4-eset) hát alig vártuk, h elfogyjon. azóta is csak a zöld tescós jön be. árban is és minőségben is. (a liberót nem engedhetem meg magamnak)
2010. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!