Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifelé forduló lábfej korrigál...

Kifelé forduló lábfej korrigálására milyen tornát javasoltak nektek?

Figyelt kérdés
9,5 hónapos kislányom 2 hete feláll és mindkét lábfejét kifelé teszi (mintha csámpás lenne). Mászáskor is kifelé áll neki, de most láttam egy babát, akinek viszont befelé fordul. Melyik a jó tartás? Se az orvos se a védőnő nem figyelt fel rá. Kéne tornáztatni?
2010. jún. 13. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam 8 hónapos, igaz ő már két hete felállt, már lépeget kapaszkodva. Neki csak az egyik lábfeje áll kifele születése óta, a másik normálisan előre. Mi jártunk gyógytornászhoz, aki maszírozgatta neki, én is csináltam neki, de most hogy lépeget ismét látom hogy kifele áll néha. Azt mondják kinövi, de én jövő héten vissza viszem inkább a gyógytornászhoz hogy ő mit mond.
2010. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hova hordod masszíroztatni? Milyen gyógytornászhoz?
2010. jún. 13. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

szia!

a leghatásosabb a dévény torna (DSGM) - mi erre jártunk, látványos volt a javulás!!

2010. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kecskemétre hordtam egy nagyon kedves gyógytornászhoz, ő megmutatta hogy masszírozzam a kis lábát, és itthon én magam is tudtam csinálni!
2010. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!