Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak kicsiknek való szines...

Vannak kicsiknek való szines ceruzák, szinezők?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónapos és nagyon szeret "rajzolni". Szeretnék neki venni szineseket, de mivel mindent a szájába vesz nem tudom jó lenne e a hagyományos. Ebben kérném a segitségeteket!


Ági


2010. márc. 8. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14.04 Hol vetted? Nekem is nagyon tetszik ez a vizes változat. Onnan van, ahonnan a link? (semmi reklám :-)) Az én 20 hónapos lányom is csak aszfaltkrétázik és zsírkrétázik. Majd ha jön a jó idő veszek neki ujjfestéket. Azt majd csak kint használjuk a teraszon :-)))
2010. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a sok-sok választ!! ilyen magic táblánk nekünk is van már, előszeretettel tünteti el a műveimet róla :) tollal ügyeskedik, van egy kis füzete, abba rajzolgatunk, hogy megszokja nem lehet mindenhova. már krétázunk kint, az tetszik neki. a zsirkrétát kipróbáljuk, veszek is neki ma egyet. a szinek miatt szeretném, hogy "tanulgassa" őket rajzolgatás közben :)
2010. márc. 8. 14:34
 13/16 anonim ***** válasza:
14.04-es vagyok. Igen a vaterán vettem! Ha beírod, hogy aquadraw, akkor többfélét is kihoz, nekünk a cinderellás van, amikor lehet rajzolni egy utat, amit követ egy táncoló-zenélő hercegnő pár. Szerintem nagyon jó. Ha írsz privit elküldöm az eladó e-mail címét, lehet, hogy tudsz vele alkudni is.
2010. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szülinapi ajándéknak szánom, de addig még van pár hónap. Megvárom, hátha addig lesz a boltokban is. Egy helyen láttam, hogy lehet rendelni 12ezer Ft-ért. :-O
2010. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Crayola termékek nagyon jók, de drágák. Sokkal olcsóbb ,de hasonló minőségű és nagy választékban kaphatóak a Cora saját márkás színesceruzák, zsírkréták. Mi háromszög alakú ceruzákat vettünk a 2 évesemnek. Csak nehéz hegyezni!
2010. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézzük a Corasakat!! :)
2010. márc. 9. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!