Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak kicsiknek való szines...

Vannak kicsiknek való szines ceruzák, szinezők?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 hónapos és nagyon szeret "rajzolni". Szeretnék neki venni szineseket, de mivel mindent a szájába vesz nem tudom jó lenne e a hagyományos. Ebben kérném a segitségeteket!


Ági


2010. márc. 8. 13:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
próbáld előbb szerintem kintre venni asztfaltkrétát ott úgysem jut eszébe bevenni a szájába, konkrétan színezőt nem tudok de barátnőméknél láttam egy ügyes egyszerű rajzolótáblát vannak hozzá ilyen grafitalapú formák azokkal lehet nyomkodni meg van tollszerű dolog is és van rajta húzóka amivel le lehet törölni egy mozdulattal és nem is keni össze magát vele persze ezt is felügyelettel lehet de barátnőm lánya is ennyi idős és imádja köszi a válszodat a cipős kérdésemre
2010. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mágikus rajztábla a neve, mi is azzal rajzolunk, szuper:)
2010. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]

első vagyok

2010. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is a mágneses rajztábla a menő, de néha már tollat is adunk a kezébe és nagy papírlapot,de azt nem nagyon szereti. Próbálkozhatsz zsírkrétával is, megtanítod neki, hogy ne vegye a szájába. Én csak akkor adok neki rajzolnivalót, ha magam is mellette vagyok.
2010. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is a mágnestáblára szavazok, szintén 16 hós a fiam, de csak én rajzolok rá, ő letörli:) még nem nagyon próbálkozott.
2010. márc. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi egyszerű zsírkrétát vettünk, sima papírboltban, az van ráírva, hogy nem mérgező. Bár tény, hogy én nyugodt voltamm, mert az én lányom nem igazán csócsál már semmit. Egyszer a szájába vette a végét (lehet, hogy tőlem látta.:-(, nem lett semmi baja.

Ez a tábladolog jónak tűnik, lehet mi is kipróbáljuk.

2010. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]

ezzel a zsírkrétával is rajzol a fiam, méraganyag-mentes.

2. voltam

2010. márc. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13.16os vagyok, nekünk is olyan krétánk van amilyen a belinkelt.
2010. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
van állítólag ehető színes cerka, az árkád (örs) alsó szintjén az írószeresbe lehet kapni.....anyu is ilyet készül venni
2010. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez tetszene -e, de én nemrég vettem egy ehhez hasonlót és imádja a babónk! Borzasztóan szeret vele firkálgatni, pedig még nincs 1,5 éves. Én meg nyugodt vagyok, mert csak víz van benne, ha a szájába venné sincs gond.


[link]

2010. márc. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!