Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babámnak mitől lett...

Anyatejes babámnak mitől lett sötétzöld a kakija?

Figyelt kérdés
Eddig normál sárga volt mindig most először sötétzöld lett,miért??
2015. aug. 9. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet attól is, hogy valami nem esett jól neki, amit Te ettél. Egyszer-egyszer nálunk is előfordult és rákérdeztem a védőnőnél, aki azt mondta, ha már napokon keresztül fennáll, akkor irány az orvos, mert pl. bélfertőzésre is utalhat.
2015. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk vírusfertőzéskor volt. Sztem hívd fel a gyerekorvosod.
2015. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megindult az epefesték termelődés ill. kezd eltűnni a magzati hemoglobin, ami aztán a belekben zöld színű biliverdinként jelentkezik.
2015. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet zsírosabb a tejed most. Nalunk is volt ilyen, de semmi kulonoset nem jelentett.
2015. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Azóta még nem volt kaki de ha lesz még zöld fel hívom az orvost biztos ami biztos.Remélem nem vírus vagy fertőzés,annak ellenére hogy nem veszek észre rajta semmilyen változást.Ha pedig csak a tejem zsírosabb azt nem bánom,ez csak neki jó :)
2015. aug. 9. 17:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta rá a védőnő hogy túl etettem...
2015. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezt valahol én is olvastam,de hát nem hiszem el hogy túl lehet etetni,a gyerek úgy is annyit eszik amennyi kell neki.Esetleg a meleg miatt szomjas,többet kíván,de adok neki inni is,nem pedig a cicit kapja gyakrabban.Tudom kb mikor van az amikor éhes,jól lakik,ha kettő közt kérne még,inni kap,meg is nyugszik utána.
2015. aug. 9. 20:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt is olvastam, hogy előtejben lévő laktóz okozhat ilyet!

Mondom nekünk is volt ilyen és semmi baja a gyereknek. Ne gondolj rögtön rosszra!

2015. aug. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az én fiamnál már 1,5 hónapja ez van.sötétzöld ,hígabb ,erősebb szagú széklet.számtalanszor mondtam a védőnőnek és a gyerekorvosnak ,a túletetéssel jöttek meg a tápszer "mellékhatása" lehet.majd írd meg mit mondtad ,érdekel.
2015. aug. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tapszeres kaki tenyleg mas, mint az anyatejes. Siman lehez zoldes.
2015. aug. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!