Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkával (saját márkás)...

Pelenkával (saját márkás) kapcsolatos kérdést szeretnék feltenni. Mennyibe kerülnek db árban 3-6 kg-s? Müller, Aldi, Lidl, Auchan, DM stb. lényeg, hogy vékony legyen.

Figyelt kérdés

Most 38 ft/db áron vesszük, gazdaságos pelust Újpesten

Müller pelenkáról írtak jókat,de a honlapon nincs semmi, se a többinél.

Csak a Rossmann-nak van weboldala.

Köszönöm a segítséget


2015. aug. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Aldis 2399 ft/csomag 3as méretben 56 db van azaz 42 ft/db

A kisebb méreteket nem ismerem.Én azért szeretem mert elöl vastag de középen nem.

2015. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Dm-es 3-6 kg-os méretben úgy emlékszem 100 db-os 4699. Hónap elején van 10%-os kupon facebookon és lehet rá 25%-os kupont is beváltani. Hamar összejönnek a pontos, ha mindig ott veszel pelust. Ha csak a 10%-os kupont váltod be rá, akkor 42 Ft. Ha joker kuponod van, akkor 35 Ft. Ha mindkettőt beváltod (én így szoktam) akkor lejön egyszer a 25%, a végösszegből pedig a 10% akkor 32 Ft darabja. Mi kezdettől dm-es pelust használunk és nagyon szeretjük. Kaptunk pl. egy csomag pamperst és nem volt olyan, hogy ne folyt volna ki belőle a kaki.
2015. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

koszonom szepen.

most akciosan 2csomagot kellett venni,igy 30ft/db volt.

ujpest pelenka.com es dada marka-vekony.

2015. aug. 10. 21:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gyereke válogatja! Kislányomnál a kórházban Pampers-t kaptunk tökéletes volt, mindig azt vettünk! Bármi mást próbáltunk nem jött be. Vagy szorított vagy kifolyt! Kisfiamnál Pampers-el indultunk (a tapasztalat), nem volt jó. Próbáltuk a Libero-t, az se jött be! Végül a DM-s saját márkás vált be! Azóta ezt használjuk! Van baleset, de eddig ennél a legkevesebb!
2015. aug. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Lidl-ös Toujours pelenkát használom. 44 Forintra jön ki darabja. Tök jó minőségű, teljesen elégedett vagyok vele.
2015. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!